Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore RSS feedben nincs benne...

NCore RSS feedben nincs benne minden torrent?

Figyelt kérdés

qBitTorrentben beállítottam, hogy szedje le a sorozaton új részét, de a letöltötték között nem volt ott. Átneztem az RSS feeder és ott sem láttam, viszont a honlapon fent volt már fél napja (és a feedben is voltak frissebb történtek).

Ez létezik? Vagy valami más gubanc lehet?



2023. márc. 2. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég komplex dolog ezt beállítani, így nehéz megválaszolni ennyire vakon, hogy hol lehet a hiba.

Az automatikus letöltés két lépésből áll. Először van egy generált RSS (honnan, miből? finderss?) csatorna valamilyen feltételek szerint. Ha csak berakod a listát, azzal látod az oldalra feltöltött tartalmat, de a letöltés manuális marad. Itt is el lehet szúrni, ha nincs jól megadva a szűrési feltétel.

Második lépésként van az automatizált letöltésvezérlő (kliens RSS fül jobb felső sarkában) ami beolvassa az RSS-t és egyéb feltételek mellett valamilyen műveletet végez (pl. adott RSS-ből kiszűrt torrentneveket egy megadott mappába letölti és megadott címkével ellátja a kliensben). Itt is el lehet szúrni, ha nincs jól megadva a szűrési feltétel.


És még olyan is van, hogy tényleg megakad az RSS folyam és nem olvassa be azt amit kellene, vagy akár át is ugorja. Napi műsort szoktam így letölteni, és van hogy 2-3 hetente egyszer kihagy egy-egy részt, pedig fent van az oldalon és nem tudok rá magyarázatot adni.


Ha már az RSS feed is üres, akkor az is benne van hogy rossz feltételekkel generáltad le, mivel az nemcsak a beállítástól kezdve, de néhány nappal korábbi találatokat is meg kellene jelenítenie, ha van ilyen.

2023. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az RSS feed rögtön az nCore-ról jön, nincs filterezve.

A kilensben pedig elvileg szépen be van állitva, hogy szedje le a sorit. Más sorozattal működik, csak ez a problémás.

Feedben nem volt benne a how I met your father legújabb része, pedig az oldalon fenn volt...

2023. márc. 2. 17:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!