Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet hogy egyetlen...

Hogy lehet hogy egyetlen reklám sincsen nekem YouTube-on?

Figyelt kérdés

Már évek óta foglalkoztat a kérdés, de még nem jöttem rá. :D Nem vagyok előfizetve, letölteni sem tudok, de soha egyetlen reklámot nem láttam még YouTubeon ha be vagyok jelentkezve a google profilommal.

Nem mintha zavarna egyébként, csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet ennek az oka?


2023. márc. 5. 00:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy mindegy, hogy gépen, laptopon vagy telefonon nézem.
2023. márc. 5. 00:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak böngészők, amik alapból blokkolják a reklámokat (is).
2023. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a fiókba bejelentkezéssel eltűnnek a reklámok, de amúgy meg vannak, akkor nem a böngésző tiltja őket és nem is egy böngésző addin csinálja... mondd csak, nincs véletlenül egy régről megmaradt Youtube előfizetésed, ami havonta vonja a számládról a díjat, csak te már el is felejtetted? :)
2023. márc. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert én szétcsesztem az összeset
2023. márc. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az is megfordult a fejemben, de nincs, nem is volt semmilyen előfizetésem a YouTube-on.

Meg ha lezárom a képernyőt, ugyan úgy kikapcsol a videó is, nem megy tovább, csak reklámokat nem kaptam még soha egyetlen egyszer sem.

2023. márc. 5. 04:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert (tudtodon kívül) blokkolod őket.
2023. márc. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Miért? Egyáltalán vannak reklámok a Youtubon? 😂

Én se láttam még sose. Igaz én reklám blokkolókat is használok 😃

2023. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Firefox pl alapból blokkolja ahogy észrevettem, reklámblokkolóval meg teljesen fix, hogy nem elsz reklám.
2023. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
Blokkolva vannak.
2023. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Valaki rosszul adta meg prémium fizetéskor az adatait és te lettél a kedvezményezett reklámmentes előfizető, ő pedig csodálkozik hogy nem kapott semmit a pénzéért.

Panaszold meg hogy te mindenképp reklámokat akarsz nézni. 😀

2023. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!