Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook szürke jelölve...

Facebook szürke jelölve felirat átvált szürke követem szövegre akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mi történik olyankor, amikor valakit bejelölsz Facebookon, de a szürke jelölve felirat helyett amikor legközelebb ránézel már csak az áll ott szintén szürkén, hogy követem? Ez egyenlő azzal, hogy blokkolt a felhasználó? Továbbra is látom a profilját, üzenni is tudnék neki, de semmit sem tudok kezdeni ezzel a követem dologgal. Nem lehet visszavonni sem. Azért nem lehet, mert nem követem? Ha valójában követném akkor ennek a feliratnak vagy gombnak milyen színnel kéne megjelennie? Akkor is szürkén lenne ott, hogy követem, csak akkor vissza is tudnám vonni? Vagy most mi van?

2023. márc. 14. 12:43
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy már túl sok ismerőse van. Ilyenkor csak követni tudod ismerősnek jelölni nem
2023. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!