Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelzi a Facebook a...

Miért nem jelzi a Facebook a születésnapokat?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogy lassan két hete egyáltalán nem küld értesítést a Facebook az aktuális születésnapokról ...a beállításokat már megnéztem és be van kapcsolva az értesítés róla viszont mégsem jelez...az értesítések között böngészve meg a régi születésnapi értesítéseket sem találom és elég kellemetlen hogy némely közeli ismerősöm ( nem közeli családtagoknak,de nyilván én sem tartok minden dátumot fejben így valljuk be nagy segítség ha emlékeztet rá) születésnapján annyit se tudok odabökni hogy "fordulj fel"😅 előre is köszönöm ha valaki tud segíteni

2023. márc. 18. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Ezzel mi a probléma? :)
2023. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szörnyű kínok xD


Én már évek óta meg se nyitottam a Facebook-ot, rengeteg szabadidőm lett.

2023. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
47%
Talán a beállítások között nézd meg. Lehet, hogy kikapcsoltad.
2023. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet,azon már túl vagyok,mindent átböngésztem.


Kedves 1es...igazából semmi probléma csak sok közeli ismerős,barát,sőt rokon is van akiknek sajnos nem tartom a fejemben a születésnapjat,és ők is felköszöntenek szóval illik viszonozni ...tudod csak egy gesztus hogy írok neki,hogy isten éltessen "te barom"


Kedves 2es ...igen szörnyű kin,már beszéltem egy pszichológussal is az ügyben ...nem vagyok függő nyugi, Facebook nélkül is van elég dolgom,de ha lenne se írnék senkinek ilyen szemrehányoan,mert szerencsére én az a beállítottságú ember vagyok,aki ha segíteni nem tud,akkor nem ír oda valami szart csakhogy mégis odaböfögjek valamit ( gondolok itt a szörnyű kínok megnyilvánulásodra,de tudom ez falra hányt borsó mert a te fajtádnak így teljes a napja ha meló után még tud az embereken egy kicsit trollkodni...) Szóval neked legyen szép és nyugalmas estéd addig majd én idegeskedek hogy pl lemaradtam egy olyan közeli ismerősöm születésnapjárol is aki például mindig látogatja a kislányomat,és elhalmozza ajándékokkal,én meg a születésnapjan nem tudtam neki mert napokkal később tudtam meg 🤷‍♂️

2023. ápr. 3. 21:58
 5/6 anonim válasza:
Sziia,sajnos nálam is ez a probléma! Nem kapok ertesitest a szulinapokrol es szinte semmirol..azota nalad megoldodott esetleg?
2023. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia azóta sem,viszont ha bírod a keresőbe hogy Birthday akkor kiadja 😁
2023. jún. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!