Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi okozhat ilyen wifi problémá...

Mi okozhat ilyen wifi problémát laptopnál?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg (egy újabb és egy régebbi ASUS laptopnál is), hogy alvó állapotból bekapcsolva akár Win 10, akár Win 11, megbolondul a wifi, és egészen addig nem is áll helyre, amíg újra nem indítom a laptopot. A router biztos nem csinálhatja, mert más routernél is így viselkedtek. Driverből a legfrissebb verzió van feltelepítve, de próbáltam már azzal is, amit a rendszer magától felismer. Energiaellátási beállításoknál az van beállítva, hogy ne kapcsolja ki az eszközt energiamegtakarítás miatt, és elfogytak a tippjeim.

Találkoztatok már ilyennel? Ha igen, mi oldotta meg a problémát?



2023. márc. 22. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetlen amit tudsz csinálni, hogy ne altasd a laptopot hanem kapcsold ki
2023. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sok esetben jól jön az altatás, és hát nem igazán hasznos, ha egy funkciót azért nem lehet használni, mert utána nem működik megfelelően a gép :D Mindenre van megoldás, és lehet, hogy valaki tud is rá valamit.

Az ASUS hanyagságát kiküszöbölve most azt csináltam, hogy manuálisan kerestem rá a wifi driverre (nem az oldalukon), és találtam egy aktuálisabbat, meglátjuk, mit mutat.

2023. márc. 22. 11:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!