Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki használta már a v.cameo...

Valaki használta már a v.cameo.com -ot Magyarországról?

Figyelt kérdés

[link]


Azt írja, hogy ha kérünk üzenetet, töltsük le az app-ot, de az meg azt írja, hogy itt Mo-n nem elérhető.

Viszont utalni enged és így nem tudom van e értelme. Valaki használta már?


Szülinapra lenne egy üzenet családtagnak. Köszönöm!



2023. márc. 22. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy a hírességek ezzel foglalkozzanak, szerintem egy mesterséges intelligencia áltan generált kamu videót kapsz.
2023. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akit néztem, egy fiatal srác valóban fel vesz kb. 1-2 pernyi videót, csak hát az app nem megy innen, ezért nem tudom, hogy így is működik e.


Én sem gondolom, hogy a nagy star-ok ezzel foglalkoznak, de mint ez a srác is, eddig 1-2 filmben volt, van 400k követője, talán ráér ha heti 1-2 felkérése van :D Nem tudom érdekel e kiről van szó, de ide linkelem, nem titok ez, hátha valaki próbálta már az oldalt. Az írásos üzenetre szerintem valóban nem ők válaszolnak, de ez a videós talán valódi.


[link]

2023. márc. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!