Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A DIGIn kívül még melyik...

A DIGIn kívül még melyik magyar ISP-knél van Netflix gyorsító (cache) OpenConnect szerver?

Figyelt kérdés

#szerver #cache #Netflix #openconnect
2023. márc. 26. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az nem tudom mi, de a Netflix Ausztriából szolgáltat Magyarország felé. A Digi sem kivétel ez alól.
2023. márc. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha van egy épkézláb, legalább 50Mb/s netkapcsolatod, nem kell semmi hókuszpók, hogy normálisan menjen a stream

Viszont ha 5mbites dsl-ed van megveheted a világ összes netgyorsító meg vpn meg kutyafüle szoftvert, akkor is akadni fog.

2023. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit kell azon gyorsítani?
2023. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aki nem érti a kérdést vagy nem tud érdemben hozzászólni az minek válaszol?
2023. márc. 27. 10:39
 5/12 A kérdező kommentje:

#1


Pont ezt mondom, hogy már nem "Asuztriából szolgáltat", hanem már Magyarországon is van Openconnect szervere, a DIGInél

2023. márc. 27. 10:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Mint mondtuk, normális internetkapcsolat kell hozzá, ezen ilyen "gyorsítók" nem működnek.
2023. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Netflixnek is magyarázd el akkor hogy az általuk világszerte tóbbezer számra telepitett cdn szerverek feleslegesek elég a normális internet kapcsolat, ha már ennyire okos vagy...
2023. márc. 27. 19:50
 8/12 anonim válasza:

Hatos ha már sikhülye vagy hozzá inkább ne terjeszd ennyire magabiztosan inkább olvasgass


[link]

2023. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nyolcas vagyok, a kérdésre a válasz perig hogy tudtommal van már Netflix OC a Telekom és a Vodafone szervertermében is
2023. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem hol látjátok ezt. A peeringdb szerint nincsen magyarországi kapcsolata a Netflixnek.


[link]


A Digi-nek is legfeljebb Romániában lehet, mert az az adatközpont benne van a listában, bár nem derül ki belőle több.

2023. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!