Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is mérgelődik a citromail...

Más is mérgelődik a citromail fizetőssé válása miatt, pl. Vatera regisztráció okán, ahol nem lehet e-mailcímet módosítani?

Figyelt kérdés

Citromail:

"A szolgáltatás ára 5 999 Ft/3 hó negyedéves, illetve 23 996 Ft/ 12 hó éves előfizetés választása mellett. Az első három hónapra 80% kedvezményt adunk az előfizetés árából."


2007 óta közel 100%-os a pozitív értékelésem a Vatera oldalamon. Mivel ott nem lehet e-mailcímet módosítani, így, ha megszűnik a citromail fiókom, akkor a Vareta fiókom is oda lesz. 😲🤬🤮

Természetesen írtam a Vaterának, de nem reagáltak megkeresésemre.


El nem tudom képzelni, hogy rághatja a kefét, aki citromail levelezést használ elsősorban és minden, még a hivatalos levelei is oda érkeznek.


Nincs olyan törvény, ami előírná, hogy csak úgy egyoldalúan nem lehet fizetésre kötelezni a felhasználót. Ha pedig nem kíván élni az előfizetéssel, akkor is biztosítani kell a beérkező levelei továbbítását?



2023. márc. 30. 10:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Miből gondolod, hogy nem lehet megváltoztatni?
2023. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem köteleztek fizetésre, dönthettél hogy nem használod tovább a szolgáltatást. Miért kellene biztosítaniuk valamit, aminek a díját nem vagy hajlandó megfizetni? Ez nem így működik.


A Vetarával meg biztos fel lehet venni a kapcsolatot és kérni a módosítást. Ők is tisztában vannak azzal, hogy a Citromail miatt őket is érintheti nem egy felhasználó problémája.

2023. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

"Mivel ott nem lehet e-mailcímet módosítani..."


Dehogynem lehet, a Súgóban le is van írva, hogy hol: [link]


"Nincs olyan törvény, ami előírná, hogy csak úgy egyoldalúan nem lehet fizetésre kötelezni a felhasználót."


Nincs.


"Ha pedig nem kíván élni az előfizetéssel, akkor is biztosítani kell a beérkező levelei továbbítását?"


Miért ne lehetne továbbítani a leveleket? Eddig is be lehetett állítani a továbbítást, most is be lehet, illetve magát a fiókot is be lehet állítani egy levelezőprogramba, és POP3 vagy IMAP kapcsolaton keresztül le lehet tölteni az összes üzenetet (amiket aztán át lehet küldeni másik fiókba, vagy le lehet archiválni).

2023. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-as! Bocsi, véletlenül nyomtam a nem hasznos szavazásra!


Szerencsére, nekem nincs a vaterán kívül más hivatalos, ill. fontos kapcsolat tartáshoz megadva a citromail. Régen viszont jártam úgy szolgáltatói e-mail címmel, hogy több céges és hivatalos elérhetőségként volt megadva, megszűnésnél pedig nem tudtam minden felé jelezni a változást.


A Vaterán próbáltam megváltoztatni az e-mail címet, de nem lehet. Írtam nekik, de (még) nem reagáltak. (Extreme Digital-eMAG Kft. a tulaj)

2023. márc. 30. 14:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"A Vaterán próbáltam megváltoztatni az e-mail címet, de nem lehet."


De lehet, én is megváltoztattam épp akkor, amikor a hozzászólásomat írtam. Nálam működik, ha nálad nem, akkor valószínűleg a te készülékedben van a hiba.

2023. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy majd úgy is koppannak mikor nem lesznek tömeges előfizetések, aztán csak emgvették végül bukóval az egészet.
2023. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan melyik lépésnél akadsz el a Vaterán az email címed megváltoztatásában?

Nálam is működik a Vaterán az email megváltoztatás. Ez a menete:

Belépsz-> neved-> személyes menü-> személyes adatok-> email résznél emailcímed átírod-> alul mentés ikonra kattintasz.

Új email fiókodba belépsz-> a Vaterától az emailcím változás megerősítésről email érkezik-> benne szereplő linkre rákattintasz, hogy véglegesítsd az új címed.

2023. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi hozzászólásokat!

Kiderült technikai oka volt, hogy nem engedte a vatera az e-mail változtatását. Végül, többszöri nekifutásra, ügyintéző segítségével sikerült megváltoztatni!

2023. ápr. 1. 11:34
 9/14 anonim válasza:
88%

kicsit macera volt hogy sok fontos regnél változtatnom kellett de már letudtam.



nem tudom ki hogy van vele de amióta megújult, rohadt lassú, megszakad a folyamat sokszor, és állandóan jön a csalós, párkeresős kamu levelek.

leghülyébb levél az volt amikor azt írta hogy bekapcsolva hagytam a webkamerám (monitorom van, nem laptop) és szexvideókat nézve hatalmasat élveztem és ha nem akarom hogy felkerüljön ez a kínos videó a netre valami bitcoin vagy miféle számlára utaljak pénzt XD


úgyhogy pápá citromail, azért 2004 óta jó szolgálatot tett (asszem ekkor kezdett)

2023. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Némelyiknél tényleg katasztrófa átírni, sajnos nincsenek 2023-ban egy egyszerű e-mail cím módosításra felkészülve... Honfoglaló játékba nem lehet. Biztosítómnál telefonálni kellet. de a legjobb volt egy olyan állami oldal, aki küldött egy pdf-t nyomtassam ki, töltsem ki scenneljem be, küldjem be. Na inkább csináltam egy új fiókot.
2023. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!