Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Qbittorrentben seedelek...

Qbittorrentben seedelek Ncore-on stopped -ot ír minden torrentnél, legújabb verzióra frissítettem a progit úgy is ez a helyzet, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 12:36
 1/5 qkker1 ***** válasza:
64%
Utorrentel is ezt írja, de számolja a seed időt, és a feltöltést is, valami rendszerhiba lehet.
2023. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ez nálam is előfordul.

Tuti valami tracker hiba. Én már fórumon korábban írtam ezzel kapcsolatlan, de nem igazán tesznek ellene. Szerintük náluk minden rendben... Pedig csak nCore-nál fordult velem elő.

Seedet általában ettől függetlenül számolja, de nem mindig. Írj nekik te is, talán jobban utánajárnak, ha többen kérdezik.

2023. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok köszi próbáltam korábbi 4.2.5 verziót amit ncore on írnak de mindegyiknél ez van, inkább írok
2023. márc. 31. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Jobb gomb a torrentekre, és kényszerített újrajelentés. Utána megjelenik majd.
2023. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ismerem ezt utolsó és eddig valóban jó volt de most ez se segített, viszont most megjavult magától
2023. márc. 31. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!