Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes DIGI-ről Flip-re váltani?

Fbalint_18 kérdése:

Érdemes DIGI-ről Flip-re váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Budapesten, XXI. kerületi lakásban fizetek elő DIGI Nekem csomagra, Wi-Fi6 opcióval, aminek ∼8100 Ft lesz az ára a májusi áremelés után. A hűségidő hamarosan lejár, a Flip pedig 2500 Ft-tal olcsóbb ajánlattal környékezett meg. Milyen tapasztalataitok vannak, érdemes váltani? Saját router-em nincs, így az is érdekelne, hogy a Flip által biztosított eszköz mennyire megbízható (a DIGI-s például nem volt az, ezért fizettem elő Wi-Fi6-ra).

Mindkét szolgáltató optikai hálózata elérhető a címemen.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2023. ápr. 8. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnél jobb lett ő dicséri. Digiről váltott szintén.
2023. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szevasz Bali! Már ott krtad el mikor digit kötöttél. Amúgy meg mit vársz? Mindennek megy felfelé az ára. A flip is emelni fog. Az ilyen balekok meg 3 havonta váltanak szolgáltatót. Mondtam már! Telekomot meg vodafonet kell kötni!
2023. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!