Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akármilyen oldalt nyitok meg,...

Akármilyen oldalt nyitok meg, csak a szöveg és a keretek látszanak, a háttér, a színek, a felső sori menü szövegek, háttér nem :- (. MI lehet a baj? Milyen progi kéne a gépre? Vagy csak beállítási probléma? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hol ,miben jelentkezik ,ez egy böngésző ?
2010. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, igen firefoxban nyitok meg bármilyen web oldalt, így néz ki. Lefotóztam, paintben elmentettem....hogy tudnám megmutatni neked?Köszi a segítséget előre is
2010. okt. 8. 15:03
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] itt vannak képek, hogy néz ki! Köszönöm!!!!
2010. okt. 8. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvan ezen a Te Firefoxodon állítva minden ,vissza tenném alapra és rögtön minden szépen nyílna meg. Ne kérdezz most vissza ,hogy mi van elállítva mert azt csak Ti tudjátok ,hogy mi lett rá telepítgetve ,de pl az a "javascrpit letöltés " a Google keresősorodban is valami ilyenről árulkodik.
2010. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor ez lesz sztem. :-)) újra rakom a mozillát. szép napot.
2010. okt. 8. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Az jó ötlet ,újrarakni ,ráadásul pénzbe sem kerül de amikor a régit törlitek akkor ezt a pipát is be kéne rakni.

[link]

2010. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!