Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem ismeri fel a laptopo...

Miert nem ismeri fel a laptopom a telefonom internetet?

Figyelt kérdés

Nem mai csirke a laptopom, egy regebbi dell inspiron modell. Meg mindig nincsenek rossz ahrverek benne, i7 proci, ssd stb. Igazabol nagyon szeretem, rengeteget hasznaltam is az idok soran (kb 10 ev szerintem) es nem akarom eladni, annyival szivunk hogy amikor iphonerol netet szeretnenk neki osztani akkor valamiert a wifimre nem engedi felcsatlakozni. Mutatja a max jelu iphone-wifit de ha rakattintok azt irja nem tud csatlakozni. Ha radugom kabellel (+ itunes appot le kell tolteni) , azonnal kene legyen net rajta, akkor nem wifivel ugye hanem a sima mobilnet a kabelen keresztul. De ugy sem erzekeli, csinalhatok barmit. Es az erdekes hohy baratnom iphonejat meg erzekeli, multkor az o telefonjarol osztottunk wifit. A beallitasok ugyan azok (mert gondoltam regi lehet benne valami es nem ismeri fel az 5G-t, de 4G-n sem mukodik). Valakinek barmi otlete van? Egyaltalan hol keressen a gondot? Az internet beallitasok a telefonon ugyan azok, a telefonok is hasonloak, iphone 12 es 12 pro.


Koszonom!


2023. ápr. 20. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A titkosítását amit a hotspot használ nem támogatja a régi laptop wifije. Át kell állítani, ha másra nem lehet, nyílt hálózatra, azt egész biztos minden eszköz ismeri. A mögötte lévő mobil adatkapcsolat lényegtelen.
2023. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!