Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a telefonom/ipademen, hogy a különböző gmail fiókjaim leveleit NE vonja össze egy oldalra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rohadtul nem vagyok rá kíváncsi amikor az egyik fiókomba be vagyok jelentkezve, hogy milyen leveleim vannak a másik fiókomon, de egyszerűen nem tudom kikapcsolni ezt a "funkciót". Ha nem lehet kikapcsolni, le törlöm a pi**ába ezt a használhatatlan fo*halmazt :D

2023. ápr. 22. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik alkalmazást használod épp? Valami gyárit, Gmail, Outlook...? Mert mindben be lehet lépni gmail fiókba, és mindben kicsit máshogy működik. Előbbi kettőt általában amúgy le se lehet törölni Xdd


Ha Gmail, akkor bal felül a hamburger ikonra (3 vízszintes vonal) koppintva "Összes beérkező" helyett simán csak "Beérkező" levelek vagy valami ilyesmi.

Nálam angolul van, szóval ne szó szerint így keresd, de ez kellene legyen a két legfelső opció így egymás alatt, pont ebben a sorrendben, szóval elvileg kitalálható kellene legyen.

2023. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, Gmailt használok, köszönöm szépen! :DDD
2023. ápr. 22. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!