Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig tart a korlátozás...

Meddig tart a korlátozás instán, hogy nem tudok bekövetni senkit?

Figyelt kérdés

Tegnap új instagram fiókot kellett csinálnom magamnak, mert az előző is köpedelem volt már, ott meg a likeolás volt korlátozva, hozzátenném indokolatlanul, mert elvileg használtam olyan programokat, ami segít több követőt/likeot szerezni (nem történt ilyen), ezáltal, ha letelt a ban, beszíveztem kb 4-5 képet, megint korlátozott egy hétre és így tovább. Persze kapcsolatba meg nem lehet lépni velük sehogy...

Az új instagramommal pedig az a problémám, hogy nem enged új embereket bekövetni. Olvastam, hogy a limit egy órában 60, egy nap pedig 150, viszont max 100-110 embert követtem be tegnap, gondoltam majd ma biztos jó lesz. Hát nem lett.

Meddig fog ez tartani vagy mi a teendő, tudok ezzel kezdeni valamit? A basic dolgokat, hogy kijelentkezés, telefon újraindírás stb megcsináltam.

Köszönöm előre is, ha valaki segít.:/



#Instagram #követéskorlátozás
2023. ápr. 23. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy az egy napot 24 órában mérik, és nem éjféltől nulláznak (főleg, hogy időzónánként máshol is van éjfél, szóval melyik éjfél? :D). Értsd, ha este bekövettél pl. 150 embert reggelre még nem telt el egy nap, legfeljebb fél. Légy egy picit türelemmel, lehet nincs is semmi baj csak kicsit várni kell :)
2023. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a like-os dolognál mit lehetne csinálni, nincs ötleted? Gondolkozom, hogy inkább újra aktiválom az előző fiókomat, mert annál csak ez a baj, amúgy minden mást tudok csinálni. Jelszót és e-mail címet változtattam a törlés előtt és ki is jelentkeztettem minden eszközről, de úgy sem lett jó.
2023. ápr. 23. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, mert én magam nem használok instagrammot, csak azt tudom, amit most így hirtelen összeszedtem az interneten.

Esetleg ezeket lenne érdemes elolvasnod:

- [link]

- [link]

- [link]


Tudom angolul vannak, ha gondod van vele Google fordító hasznos tud lenni, ha úgy se megy, szólj és segítek, de szerintem a fordító nyelvtani hibáitól eltekintve a lényeg át kellene jöjjön.

Ahogy én látom az Instagram tele lett botokkal, spammerekkel és igyekszik az ilyen tevékenységeket szűrni, persze néha hibásan is, előfordul.

Elfelejtettem írni, de a másik dolog, hogy az új fiókodat is figyelik valószínűleg, hogy ne ismételd meg azt amit szerintük korábban csináltál, ez is lehet ok a mostani helyzetedre.

Ha tényleg semmit nem csináltál, megváltoztattad a jelszavadat, kétlépcsős azonosításod van (?), és kiléptettél mindenkit, akkor csak az marad, hogy kitartóan próbálod őket elérni, mást nagyon nem tehetsz sajnos.

2023. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!!:)
2023. ápr. 23. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!