Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gmailben, hogyan tudom...

A gmailben, hogyan tudom törölni a beérkezett üzeneteket "tömegesen" úgy, hogy ne egyesével kelljen?

Figyelt kérdés
Valamikor regisztráltam a gmailbe is, de nem használtam és mára rengeteg reklám meg egyéb felesleges üzenetem gyűlt ott össze amikre semmi szükségem, ezért törölném, de nem látom, hogy hogyan lehetne az összeset egyszerre törölni. Van erre lehetőség?

#Gmail #levéltörlés
2023. máj. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A kis négyzetben először kijelölöd ami nem kell és így egyszerre törli.
2023. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Az üzenetek lista tetején van egy üres négyzet, azt jelölve az egy oldalnyi beszélgetést ki lehet jelölni (százasával, ez a legnagyobb listaméret).

Vagy azonos feladó törlése szűréssel is gyors: rá kell keresni egy kifejezésre, majd kijelölöd a jelölőnégyzettel, és az " Jelöld ki az összes beszélgetést, amely megfelel ennek a keresésnek" opció felugrik.


Maga a jelölőnégyzet akár az összes levelet ki tudja jelölni, van néhány jelölési beállítás a jelölőnégyzet melletti kis lenyitható fülre kattintva.

2023. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de 12ezer törlendő levél gyűlt össze az évek alatt.

Ezt nem tudom 50-esével törölni mert egy örökkévalóság lenne.

2023. máj. 2. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Kijelölöd az egy lapon levőket, aztán megjelenik egy olyan opció, hogy az összes beérkező levél kijelölése. Azt kiválasztod, aztán törlés.
2023. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Pedig egyszerű - kijelölöd a legfelső négyzetet (az kijelöli az egészet) és törölheted az egészet egyszerre.

[link]

2023. máj. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!