Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailben el lehet távolítani...

Gmailben el lehet távolítani egyszerre az összes levelet egy adott feladótól?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy sokat vásároltam Google Play áruházban az utóbbi időben, meg volt, hogy több helyen léptem be, meg vannak alkalmazások, amikbe a Google fiókommal léptem be, egyszóval az elmúlt pár évben zajlott az élet a Google fiókomban. Ebből kifolyólag felgyülemlett a postaládámban pár tonnányi szemét a Googletől, hogy biztonsági értesítés, fizetési nyugták, meg mittudomén, hogy mit szoktak küldeni. Viszont vannak köztük fontos levelek is az egyetememről, munkahelyemről, személyes levelek, így tehát az nem megoldás, hogy az egészet törlöm. Én csak a Googletől származó, összes emailt szeretném törölni. Ilyet lehet? Vagy muszály egyesével törölni, és megöregedni a gépelőtt, míg végzek vele?

2023. máj. 5. 09:21
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nézd meg pontosan milyen címről jöttek, írt be a keresőbe, mikor felhozza a találatokat jelöld ki mindet, utána töröld esetleg archiváld.
2023. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Az összes kijelölésére van egy gomb, vagy felirat, mert egyébként ha a kijelölő négyzet előtt fent mész rá, az úgy tudom csak az adott oldalon megjelenteket jelöli ki.
2023. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresőbe név.

Kihozza az összest az adott címről.

Kijelölöd mindet.

Kis kuka. Katt.

2023. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni amit az utolsó.
2023. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeket miért akarod törölni? Vagy mindegy mi, csak valamit akarsz?

És nem muszály, hanem muszáj.

2023. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék megszabadulni a 8 éves, fölösleges levelektől.
2023. máj. 6. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!