Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok letölteni beágyaz...

Hogyan tudok letölteni beágyazott videót egy honlapról?

Figyelt kérdés
Szeretnék letölteni néhány beágyazott videót egy weboldalról. Megpróbáltam az inspect elements segítségével kideríteni, hogy milyen szolgáltatást használnak a videók tárolására, de nem találtam egyet sem. A betöltő szövegekből arra gyanakszom, hogy java scriptet használnak. Amikor jobb klikkelek a videóra, nem tudom letölteni, csak a videó jelenlegi képét menthetem el, ami furcsa. Hogyan tudnám letölteni a videókat? Bővítményekkel vagy valami mással?

2023. máj. 11. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Milyen videóról van szó? Szívesen ránézek, mert nagyon sokféle mód van a videók kinyerésére. Kezdetnek próbáld meg a Stream recordert, vagy a Download helpert. Sajnos így eléggé kevés infóval rendelkezünk, mert ha mondjuk egy videó DRM védelemmel rendelkezik, akkor azzal a bővítmények már nem fognak boldogulni. Azonban az esetek nagy részében a beágyazott videókra szakosodott szolgáltatások nem szórakoznak ezzel, a DRM védelemmel sokkal inkább a streaming szolgáltatók szöszölnek, Netflix, RTL+, satöbbi.

2023. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van egy matek kurzus és annak a videóit. Itt egy link róla. Az a fura, hogy még linket se tudok másolni a videóhoz. [link]


Köszi :)

2023. máj. 12. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert védve van! Nem tölthető le.



"© Minden jog fenntartva!


Az oldalon található tartalmak részének vagy egészének másolása, elektronikus úton történő tárolása vagy továbbítása, harmadik fél számára nyújtott oktatási célra való hasznosítása kizárólag az üzemeltető írásos engedélyével történhet. Ennek hiányában a felsorolt tevékenységek űzése büntetést von maga után!"


Ha a kezdő oldalon a lap alján lévő copyright ikont megnézted volna és a szöveget akkor tudnád.

2023. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

A szerzői jog fogalmáról kéne olvasnod.


Nem Creative Common jelzésű, és nem Free Commercial jelzésű.


Minden mű amit létrehoz az adott szerző, vagy alkotó védett lesz, függetlenül attól, hogy le van-e védetve a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalánál. Az alkotás pillanatától a szerzői jogok már védik a szerzőt és a létrehozott művét. Ergo ha tanuláshoz használni akarsz egy videót és offline is akarod olvasni akkor kérdezned kell a szerzőtől. Érdemes inkább jegyzetet készítened.

2023. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Letölthető, de nem videóként - videós linket ezért nem is fogsz találni.


Ahogy nézem, minden lecke egy sor kép, mint egy diavetítésnél, és közben egy MP3 hangfájlt játszanak le.

Pl.: [link]


Azonban egyáltalán nem drága a szolgáltatás, 1 tantárgy - 4320Ft - 6 hónapra.

Szerintem megéri, - kipróbáláshoz sok témakör ingyenesen is elérhető.

2023. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ettől féltem. Amúgy tudom, hogy nem drága sőt meg is akartam venni, de út közben csincs netem és azért szerettem volna letölteni a videókat. Azért köszi :)
2023. máj. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!