Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Drive-on telefonon...

Google Drive-on telefonon hogy lehet fájlokat feltölteni?

Figyelt kérdés
Én eddig Microsoft OneDrive-öt használtam, ott egyszerű telefonon keresztül használni, de a Google Drive-on nem tudok fájlokat feltölteni.

2023. máj. 16. 20:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hol akadsz el? Elindítod a drive progit, ott a + jel, kiválasztod a file vagy mappa vagy stb feltöltést és kiválasztod hova akarod
2023. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem mutatja a plusz jelet.

[link]

[link]

[link]

2023. máj. 16. 21:45
 3/29 anonim ***** válasza:
Töltsd le az alkalmazást...
2023. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ha letöltöm, akkor helyet fog foglalni a telefonom memóriájából.

Ez egy ördögi kör.

Azt mondták, amikor vettem a 128gb-os telefonomat, hogy már nem divat bővíteni a memóriáját a telefonnak, hanem ott vannak a felhő alapú tárhelyek.

Egy nagy lósz@rt, ha letöltöd ugyanúgy foglalják a tárhelyedet, mintha a telefonodon tárolnád a fájlokat.

2023. máj. 16. 22:52
 5/29 anonim ***** válasza:

Ez böngésző, telefonon a Drive ott annyit ér, mint a Gmail. Applikáció!


"helyet fog foglalni a telefonom memóriájából"

Csak ha használod, a háttérdolgokat meg ki kell kapcsolni. Egyébként a böngészős is.

2023. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

"ha letöltöd ugyanúgy foglalják a tárhelyedet, mintha a telefonodon tárolnád a fájlokat"

Nem kell mindent offline elérhetővé tenni! Az 50 megabájtos applikáció nagyon nem 15 gigabájt fájl.

2023. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hogyan tudom azt beállítani, hogy ne legyen offline elérhető?

Ugyanez van van Microsoft onedrive-al.

2023. máj. 16. 23:12
 8/29 A kérdező kommentje:
Megnéztem, az van beállítva, hogy offline állapotban nem elérhetők a fájlok, mégis foglalja a tárhelyet a telefonomon.
2023. máj. 16. 23:29
 9/29 anonim ***** válasza:
#4 Aki azt mondta, az nem tudja, hogy miről beszél és csak elakarta adni a telefont. Nem azért nem lehet a mai telefonokat bővíteni, mert "nem divat", hanem mert nincs szükség rá és az olvasó a helyet foglalja. 128GB bőven elég mindenre.
2023. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Tedd fel a Drive appot. Nekem gyorsítótárral együtt foglal 122MB-ot a telefonon, és TERMÉSZETESEN nem foglalja azt a 100GB-ot ami a felhőben van. Úgyhogy nyugodtan tedd fel. Ha 128GB-os telód van (nekem is) akkor az a 100MB kb SEMMI, és elveszik az elérhető tárhelyben...
2023. máj. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!