Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Snapchaten hogyan lehet...

Snapchaten hogyan lehet feloldani az ideiglenes tiltást?

Figyelt kérdés

Nem enged belépni a telómról. Azt írja hogy ideiglenesen zárultak. De másik telefonról be tudod jelentkezni. Hogyan lehet feloldani a rendes telefonomat hogy be tudjak lépni ?


Írjak nekik emailt? Hogyan tudok nekik írni ?



#chat #tiltás #snap #snapchat #Ideiglenestiltás
2023. máj. 19. 19:19
 1/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, 2hete hogy levan tiltva a snapchatem, az otthoni telefonokról egyáltalán nem enged belépni, viszont pl a barátom telefonjáról meg be lehet. A telefon gyári visszaállítását megcsináltam akkor be is dobott a snapchat, de amint átmentem pl messengerre vagy bármi onnan kijelentkeztetett a snapchat és megint nem tudok belépni. Írtam a supportnak de semmi válasz, nekem azt írja ki állandóan hogy ideiglenes tiltásba van a fiókom. De lehet én vagyok hülye hozzá de ha valami tiltva van akkor abba a fiókba sehonnan nem lehetne belépni. Viszont ha neked jó lett vagy valami akkor kérlek áruld el hogy csináltad :D
2023. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom.

Gyári alaphelyzetbe állítottam a telóm. És ez megoldotta be tudok így már lépni. És nem dob ki meg semmi. Minden rendben van.

2023. máj. 24. 02:00
 3/10 anonim válasza:
Hat az érdekes.. én szombaton tettem vissza gyáriba a telefonom, beengedett de utánna meg kidobott ahogy átmentem pl a messengerbe…
2023. máj. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

ha kidobott, akkor probald meg frissiteni az alkalmazast ha lehet, ha nem akkor probalj meg irni az ugyfelszolgalatnak pl. szamitogepen ha ott beenged.

2023. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Az alkalmazásaim automatikusan frissülnek, egyébként ezt írja ki:

“Due to repeated failed attempts or other unusual activity, your access to Snapchat is temporarily disablet”

Mikor kidobott a snapchat 2 hete akkor emailbe kaptam a “supportól” vagy kitől egy üzenetet hog elvileg én egy szex videót küldtem és emiatt van ideiglenesen tiltásba a fiókom… a vicc az hogy egésznap dolgoztam és konkrét a kezembe nem volt akkor a telefonom..

Próbálok belépni mindennap de egyszerűen nem sikerül.. a régi telefonomon sem enged belépni és nem értem mi van..

2023. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

#5

Mostanra visszaengedett?

2023. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem:/

Ugyan azt írja ki hogy ideiglenes tiltásom van. Azóta a support vissza írt, vagy csak kamu “snapchat support”-volt de kaptam tőleük egy emailt még junius elején.. Annyi volt benne az emailbe amit kaptam hogy “Nem tudunk semmit sem csinálni a tiltással”

Azóta írtam nekik de már válaszra se méltatnak..

2023. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A telefonomat már alaphelyzetbe tettem azóta vagy 4x utánna beenged de ahogy átváltok egy másik appba itt gondolok pl: facebookra azonnal kijelentkeztet és nem enged vissza. Ha új fiókot próbálok csinálni SS06-os codot ad ki, ami ha jól emlékszem azt az ideiglenes tiltást jelenti..
2023. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Milyen telefonod van? Kedves kérdező én is meg akarom csinálni de félek,hogy úgy sem lesz jó!
nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem 6hónapos korlátozást adott. 12.-én tudtam belépni. 8-as válaszoló vagyok. Nekem Iphone 13 telóm van
nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!