Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítenének nekem abban, hogy...

Segítenének nekem abban, hogy lehet a MyVip-be bejelentkezni akkor, ha már sem az e-mail cím, sem pedig a jelszó nincs meg?! :/ az e-mail om törölve lett l, a jelszavamat meg őszintén megmondom elfelejtettem!

Figyelt kérdés

#profil #MiVip #Törölt e mail
2023. máj. 21. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen esetben sehogy. Ha beengedne egy oldal egy olyan fiókba aminek semmilyen hozzáférési adatát nem tudod, kritikus biztonsági hiba lenne így működtetni (mert akkor bárki fiókjába beléphetnél).
2023. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Argloss ***** válasza:
Írj az ügyfélszolgálatnak. Ha vannak fenn rólad képek, akkor esetleg beazonosítható vagy, így esetleg lehet esélyed kérni az adataid törlését.
2023. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így leginkább sehogy, anno én jelszóemlékeztetővel bejutottam, de ha mailem nem eltt volna nekem se meg, akkor nekem se ment volan.
2023. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!