Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó a net,de minden sokáig tölt?

Jó a net,de minden sokáig tölt?

Figyelt kérdés

Eddig minden jó volt,viszont pár napja,minden oldal,videó,kép,alkalmazás baromi sokáig tölt,pedig a fel/letöltés jó.

Játékokban ez olyan,hogy alapból 20ms a ping ami jó,viszont néha felugrál 2000ms-re és olyan lassú lesz,hogy olyan mintha nem is lenne netem.

fel:20mbp/s

le:500mbp/s

A wifin és kábelen is ugyanezt csinálja(gépen,telefonon,többieknek is a házban),újraindítani a routert próbáltam és nem is írt semmi problémát, a neten pedig nem találtam semmit,de nem is tudom hogyan kéne rákeresni.



2023. máj. 21. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Csomagvesztés. A legtöbb szolgáltató erre nem garantál semmit, csak a sávszélességre. Az megvan, panasznak helye nincs.
2023. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató? meg kell nézni forumokon stb nem-e panaszkodnak mások is.
2023. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vodafone (UPC volt)

És a csomagvesztés ellen lehet valamit csinálni,vagy az teljesen a szolgáltatón múlik?

2023. máj. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!