Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Android Spotify Prémium és...

Android Spotify Prémium és Android Netflix mennyire biztonságos letölteni az nCore-ról?

Figyelt kérdés

Ingyen szeretném használni prémium funkcióit, de nem tudom lemerjem e tölteni.


Android Spotify Prémium-ból több verziók is vannak fent az nCore-n.



2023. máj. 21. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Lopásban nem tudunk segíteni.
2023. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Elég nagy hülyeségnek hangzik. Az előfizetés alapú rendszereket nem bemondásra oldják fel neked, hanem miután megadtad a legitim (valós, visszaellenőrzött) bankkártya adatokat és a tranzakciót visszaigazolta a szolgáltató.

Az már tuti, hogy neked egy program nem fog banki tranzakciót hamisítani úgy, hogy a szolgáltató azt lássa hogy te fizettél és még egy bank ki is értesíti róla (mert ha ilyen létezik, akkor van ingyen pénz is, annyit adsz a számládhoz amennyit akarsz). De nyugodtan letölthetsz bármilyen .exe fájlt ami lehazudja a csillagot az égről hogy mire képes, közben csak jól megpakol vírussal.

2023. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Azért a pofátlanságnak is van határa nem gondolod? Nekem is van ncoreom, de nyugi az ilyen programok nem sokáig működnek.pár ezrest igazán megeri appokra elkölteni. Ha ingyen lenne akkor bezzeg neznéd, de ha már fizetni kell akkor nem kell…tipikus magyar mentalitás …

3-4 nap után úgy sem fog működni. A szr androidod meg minden vírusra fogékony, de tudod meg is erdemled h bekapj egy vírust és rafizessél…

2023. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Aki szeret kamu ez azt az nCore-n negatívra pontozták a kommentben.

Érdekes ez.

2023. máj. 21. 20:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen van, kipróbálhatod. Tört programok esetében mindenki maga vállalja a kockázatot és viseli a következményeit. Ha úgy gondolod hogy a "kamu" komment nem igaz, akkor töltsd le és futtasd.

Így felesleges volt feltenni a kérdést, mert neked már van egy kész véleményed az egészről, és csak megerősítést vársz rá. Nem az érdekel téged hogy igaz-e, hanem hogy elegen írják le hogy biztonságos. De ha mégis kártevő lenne benne, az is a te döntésed volt hogy telepítsd.


Tudod mit? Biztonságos.

2023. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy próbált megérhet, szigorúan csak egy másodlagos fiókkal, mert a Spotify simán tilthatja a fiókodat.
2023. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Az [Android]Netflix csak egy Netflix nevezetű lejátszó, ott van a sample képein hogy külső videófeltöltő tárhelyekről olvassa be a fájlokat - csak értelmezni kell, hogy mit is látsz. Így semmi köze az igazi Netflixhez és a tartalma eléréséhez, a (hír)nevét kihasználva vesznek rá hogy telepítsd. Ez már akkor is shady, ha tényleg csak egy médialejátszó (meg amit még extraként beleírtak, hogy külső szerverekről esetleg nem csak videókat hív meg, hanem egyéb futtatható kódot, vagy kifelé milyen adatot szivárogtat rólad használat közben).
2023. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Hát ömm idk mi van itt. Na mindegy, én egy anno egy oldalról töltöttem le a spotify premiumot, szimplán mert utálom a reklámokat ( nagy eséllyel nyáron már tudok fizetni az eredetiért). Eszembe se jutott volna magamtól, Tiktok videóban láttam, kommenteket olvastam, és csak utána töltöttem le. Nem történt semmi. Semmi vírus ( legalábbis minden okés), csak annyi hogy néha az alsó lejátszó eltűnik, de akkor kilépek, vissza és kész. Tökéletesen működik.


Netflixről no comment, arra nincs szükségem.

2023. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
semennyire
2023. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


A tört Spotify prémium valóban létezik. Amit alkalmazás szinten lehetett törni, azt megtették, azonban amit már a szerver biztosít (Jobb minőségű hang, a dalok letöltése) azt már nem lehet elérni benne.

Viszont a tört Netflix az nem létezik, tekintve, hogy ott minden szerverhez kötött. Amit tört netflixnek neveznek, az annyi, hogy van valami nagyon netflixhez hasonlító alkalmazás valami lejátszómotorral, és tartalmaz filmeket, amiket valami fura videós oldalakra töltenek fel. A filmek torrentekről vannak lelopkodva.

2023. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!