Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ez a Recaptcha, amit nem...

Van ez a Recaptcha, amit nem lehet kikapcsolni? Ha még csak pár kattintás után eltűnne jó lenne, de a telefonos tudakozóban pl. vagy a cégjegyzékben a sokadik keresés után nem enged tovább.

Figyelt kérdés
Ha nekem több, 5-80 telefonszámot kell keresni vagy 10-nél több céget, akkor nem tudok tovább menni. Egy-két tűzcsap, jelzőlámpa keresésenként még nem lenne gond, de ha már a századikra se enged, rabolja a munkaidőmet és nem tudok megfelelni a főnököm elvárásainak. Hogy lehet ezen túljutni és nem ezer ilyen jelölgetéssel szórakozni eredmény nélkül?

2023. máj. 23. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami hálózatinak észlelt 'rendellenesség' lesz a te oldaladról az oka. Pl. VPN-t használsz, és az ezzel való trükközést a CAPTCHA-szerverek nem tolerálják, hanem többszörösen visszairányítanak.

Normál esetben egyszer bekérné az azonosítást és azt utána megjegyzi, legalább ugyanabban a munkamenetben többször nem kéri (de van hogy utána hetekig sem, főleg ha nem törölsz sütiket sem).

2023. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van meghallgatható része is. Az mindig működik.
2023. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A VPN nem tudom mi, de lehet, hogy használom. A meghallgatható rész angolul mondja és nem mindig értem pontosan, annyira nem beszélek jól angolul. De köszi.
2023. máj. 24. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!