Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ismerősnek ajánlást...

Facebook ismerősnek ajánlást megymagyarázná valaki? Hónapokig nem kaptam egyet sem, most meg napi 10x jön email.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy nem nagyon facebookozom már régóta. Megvan a fiókom van egy profilkép meg egy borítókép és más semmi. Havi 1x lépek be kb ha valaki küld valamit ami csak ott van fent. Ha lehet kerülöm a facet. Régebben tettem fel pár dolgot, meg van sok ismerősöm régi melóhelyekről, stb, de jó 5 éve van ez a minimális majdnem passzív üzemmód.

Szokta küldeni emailban a face, hogy ajánl ismerősnek XY-t. Mostanában napi 10, vagy több email is jön. De az elmúlt 4-5 hónapban meg egy sem. Hogyan, miért, milyen algoritmus alapján ajánlja ki az embereket nekem?

Valami rendszer tutira van benne!

Amikor jelentkeztem egy melóhelyre, akkor napokig az ott dolgozókat ajánlgatta. Persze ráfaragtak, mert a két képen kivül semmit nem láttak :D De tutira nézegették a profilomat, mert jöttek onnan az ajánlások.

A mostani ajánlás-hullámban egyik régi melóhelyemről adja az embereket. Olyanokat is akik akkor még nem is dolgoztak ott és nem is vagyunk sem ismerősök, sem egyszerűen összekapcsolhatóak (ismerős ismerősének az ismerőse, stb.) a facen.

Arra gondolok, hogy valamiért elkezdték ott nézegetni a profilom, rámkerestek. Vagy mi lehet?



2023. máj. 24. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem se szokott küldeni már, max 2 hetente.

szoktad törölni az ajánlásokat?

2023. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amig kiírtam a kérdést 3 mail jött :D

Az emaileket kitörlöm, de beb..na ha a gmailes fiókomba belelátna! A facebookon nem törlök semmit.

2023. máj. 24. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #5-ös hozzászólásban már elmagyaráztam egyszer, mi áll a barátkérés-cunami hátterében

2023. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok, köszi, átolvasom.

Ezt a kérdést meg nem dobta fel a kereséskor... már a gyakori sem a régi :D

2023. máj. 24. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!