Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tiktokról a parasrácok nevű...

A tiktokról a parasrácok nevű Csatorna szokott lájvozni és ilyen temetőre épült játszotérre szokott menni hol van ez a játszotér?

Figyelt kérdés

Van az a parasrácok nevű tiktokos és élöadásban szokott elmenni egy játszotérre ami állitolag temetöre épült játszotér és nagyon elakarok menni oda mert az szellemjárta

Kiakarom deriteni hogy tenyleg nm kamu az a sràc de senkinek nem mondja el hogy hol van az a játazotér valaki kérem aki tudja elmondaná?

Elöre is Köszönöm!!!❤️❤️❤️

Aki nm tudna kirol Van Szo Keresse Ra



2023. máj. 26. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen is van ilyen. Olyan is van, hogy rögtön szinte a temetőben van a játszótér.
2023. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Álítólag ilyen Budapesten a Savoya parki Auchan környéke. Ott is volt egy régi temető. Nem pont ahol az áruház áll hanem a melette lévő terület. Volt is erről egy cikk keress rá.
2023. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2023. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Játszotért mondtam egyebkent

A hinta magatol mozog az eloben es senki nem mozgatja Valaki PLS aki ismeri azt a jatazoteret arulja el H Van

2023. máj. 26. 21:03
 5/13 anonim ***** válasza:
xD
2023. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mivel nincs tiktok-om, és nem nagyon tudom melyik videóról van szó, ha küldesz róla egy képet, amin látható a játszótér, és a környéke, van esély rá, hogy megtalálom.
2023. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát Oké Megpróbálok De nm Hiszem Hogy Megtalálod Mert énsem találtam Meg.
2023. máj. 26. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Rendben, hát, ha látom a színeit, több esély van rá, hogy megtalálom. De, Budapest a környék, ugye?
2023. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]



Ittt a Link Képernyőfotot Csináltam.



Aki tudja Merre Van ez a Jatszoter annak nagyon Koszonom Ha elmondja

2023. máj. 26. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszönet, megpróbálom megkeresni.
2023. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!