Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyanús linkeket meg lehet...

SIDLER22 kérdése:

Gyanús linkeket meg lehet nyitni biztonságosan Tor böngészővel?

Figyelt kérdés
Ha például valaki küld nekem egy shady linket, de én kíváncsi vagyok a tartalmára akkor Tor browser-ben, letiltott javascript mellett biztonságos a megnyitása?

2023. máj. 28. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A normál böngészőben is letilthatod a javascriptet a beállításokban vagy kiegészítőkkel (pl. noscript), ehhez nem kell speciális szoftver.

Ha kártevőt akarnak letöltetni veled, a TOR "az ellen nem véd", sokkal inkább a felhasználói magatartás (tudod mire nem szabad kattintani) és az aktív védelmi szoftverek.

De leginkább ha bárki shady linket küld, akkor nem nyitod meg, mert jobb félni mint megijedni.

2023. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. A Tor nem védelmi szoftver, és főleg nem fog gondolkodni a felhasználó helyett.

Egyébként osztom #1 véleményét: nem kell feleslegesen kísérteni a sorsot.

2023. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha sima ip grabber akkor igen
2023. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!