Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Belsős email címek tartalmazha...

Belsős email címek tartalmazhatnak ékezetet?

Figyelt kérdés

A belsős alatt egyetemi, munkahelyi, iskolai email címet értek. Ugyanis adott egy egyetemi tanár, akivel fel kellene vennem a kapcsolatot, mert akadt egy kis probléma a vizsgámmal, és nem tudom, hogy egyáltalán megkapta-e a levelem.

A tanszék oldalán, az email címe tartalmaz ékezetet, tehát mondjuk:

Kissjános@intezmeny.hu. Ilyen lehetséges? A Gmail nem dobta vissza a levelet.



2023. máj. 30. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, visszadobta, csak a visszadobó emailt a spamba rakta.
2023. máj. 30. 10:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemzetközi e-mail cím, lehetséges, nem csak belső, de külső levélcímként:

[link]

[link]

2023. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges, de arra számítani kell, hogy rengeteg probléma lesz az ilyen címekkel.

Mint ahogy ékezetes domain-nevek is léteznek, mégis összesen egyetleneggyel találkoztam az utóbbi 10 évben. (Nyilván van több is, csak a mindennapi netezgetés során ennyivel találkoztam.)


De valószínű, hogy egyszerűen csak félreírták.

A "belsős" és "külsős" e-mailek között pedig nincs lényegi különbség, mindegyik ugyanúgy e-mail, csak épp az egyik egyedi domain alatt.

2023. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!