Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi mobilnet megosztás probléma?

Digi mobilnet megosztás probléma?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen meg tudtam osztani telefonról a netet gépre. A vodafone hálózatára átállt 1-e óta. Most nem tudom osztani, a géppel nem csatlakozik, hiába osztom USB-n. Telefonon jó a net.

Lehet köze ennek a hálózatváltáshoz?



2023. jún. 2. 18:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Valaki tapasztalt ilyet

?

Az ügyfélszolgálat elérhetetlen ..

2023. jún. 2. 19:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2023. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint tiltva van valahogy a megosztása?
2023. jún. 2. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Alapbol hülye a. Kérdésed! Azt sem tudod merte vagy arccal előre. Ebből a hanyasodbol nem sok mindent értek. Digirol beszélsz miközben hálózatot valtottal? Tehat diginél megszűnt az előfizetésed? Ne haragudjal de nem tudok segíteni ha ne tudod megfogalmazni normalisan b mi is a problémás össze vissza beszelsz. Ha meg 2 SIM és vedd ki a voda simjet. A Digi mindig is szr volt , néhány sóher próbálnak bepalizni h fizessenek elő… Voda is az alja.. telefonra kell valtani és nem lesz problémád.

Próbáld meg wifin, szóval nem usb. Vel, ha így sem megy akk próbáld meg blooetoothon! Ha úgy sem megy akkor Ja! A vida tiltja a megosztást! Kapcsold ki meg be a wifit a fogadó eszközodon is, probalkozni kell!

2023. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hülye a válasz, mert: [link]
2023. jún. 2. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy új apnt! Hülye a kérdés mert meg válaszoltam magadnak. Ha a lustaság fajna..
2023. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!