Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A digi vodára való átállása...

A digi vodára való átállása óta nem tudom a mobilnetet osztani gépre sem wifi-n, sem USB-n. Mi lehet a probléma? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Le van tiltva a megosztás és hotspot roaming adat hozzáférése. Én most a mobiljeggyel sültem be, anno letiltottam, mondván külföldön úgyis hasztalan, ne zabálja az adatot, most meg nyitnám meg és nem tölt be semmit.
2023. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erre van valamilyen szoftveres trükkös megoldás?


Teljesen etikátlan az egész. Ez olyan, mintha megmondaná az energiaszolgáltató, hogy nem köthetek a hálózatra mosogatógépet, csak hűtőt.

2023. jún. 2. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmazások, minden alkalmazás menüpontban meg kell keresni azt, amelyik a megosztásért felel, majd adathasználat és ott az adatroamingot be kell kapcsolni. Ez nem szolgáltatói korlátozás, az nem is tudná, mert nem látja hogy másik eszközről jött a forgalom, a telefon szoftvere próbál megvédeni a tetemes roamingdíjaktól amit egy számítógép generálna - arra nem gondoltak, hogy belföldön is roaming lesz, illetve hogy az EU hatósági árat szab rá.
2023. jún. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez amúgy fura, mert mikor külföldön voltam, simán meg tudtam osztani a roaming netet laptopra.
2023. jún. 3. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!