Ha megrendelek valamit és elírom az e-mailt és úgy adom le a rendelésemet az baj?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Azt írja nincs megrendelt termék, Pedig 2 napja rendeltem egy sapit ami akkor még elérhető volt
Igazából nem is rendelés, hanem online könyvet vettem. Véletlen volt, kiírta valamihez hogy vedd meg egy kattintással, én meg rámentem mert kíváncsi voltam és nem gondoltam volna, hogy egy kattintással tényleg meg tudom venni, nem is emlékeztem, hogy a kártyám benne...
Rendeltem egy kanapét egy bútor áruházból és a szerződésben 13 hetet írtak szállításnak, most vagyok a 18. hétnél, és már a 20. hétre ígérik. Nem akarják az előleget visszafizetni, pedig így már, több, mint 50%-kal nő a szállítás időtartama. Van erre jogorvoslat, hogy...
Nagyon fontos mivel mégsem szeretném megrendelni és ott lehetett törölni, így most azt írja ki, hogy “megrendelés állapota:törölt”.
Adva van egy webshop, befutnak a rendelések, webshop üzemeltetője leadja a rendeléseket a nagykernek, ők szállítanak, nagyker ár a nagykernél marad, haszon annál, akinél rendeltek.
Csak,mert rendeltem egy terméket, de még nem kaptam róla e-mailt hogy megrendeltem(4-5 órája),és a korábbi rendeléseimnél nem találom a terméket.Ez mit jelent?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




