Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a gmail címemet...

Feltörték a gmail címemet vagy mi történhetett? A lényeg hogy tegnap még nyugodtan belépett meg minden. Ma próbálkozok és ilyen választ kapok : Hibás jelszó vagy felhasználónév. Mondom az komoly küldtem az alternatív e-mailre egy jelszó változtatót.

Figyelt kérdés
Véleményeket várok. Fontos nekem az az e-mail.
2010. okt. 25. 21:20
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen kb fél éve. Egyik reggel nem sikerült belépni, és kaptam (kérés nélkül) egy kódot a mobilomra, a jelszóváltoztatáshoz. Kértem új jelszót és be tudtam lépni. A gmailben lehet ellenőrizni, hogy milyen IP-címekről léptek be, de ez alapján nem volt semmi gyanús. Írtam levelet a gmailnek, de nem kaptam rá választ.


Ha beléptek volna és át akarták volna venni az irányítást, akkor törlik az alternatív e-mailt és nem tudtál volna jelszó változtatót kérni. Szerintem.

2010. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem kaptam meg a jelszóváltoztatót:S

És mostmár ncore-ra se tudok belépni érdekes...

Van egy lehetőség vmi adatlap kitöltése de nemtudom mikor regeltem pontosan ezáltal necces hogy megkapjam..

freemailomra azóta se jöt meg a jelszóval kapcsolatban valami:S

2010. okt. 25. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre jó a Service Account. Webesen: Belépőoldal, felhasználói év, jelszó, bejelentkezés. Ha nem nyitja meg, akkor alatta: Nem fér hozzá a fiókjához? Jelszó visszaállító. Tekintse meg problémamegoldó tippjeidet. Menj végig a menűpontokon.
2010. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!