Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztrálva vagyok az awsurve...

Virtual freddy kérdése:

Regisztrálva vagyok az awsurveys.com oldalon, küldtem egy paypal címre először 75, majd rá 3 napra 200$-t, és szerdán este lejárt az 5 munkanap amin belül meg kellett volna jönnie a paypalra a pénznek, de nem jött meg akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszok érdekelnek

kinél reklamáljak????? vagy hogy lehet azt a pénzt előkeríteni???


2010. okt. 29. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Te utaltál nekik? Vagy nem értem. A munkádért járó pénzt kérted ki?

Sajnos ki kell ábrándítsalak, mert hiába dolgoztál. Mielőtt regizel bármelyik ilyen oldalra, meg kell nézni a feketelistát. Így sok idő spórolsz meg, amit feleslegesen kattintgatnál el. Ez az oldal még soha nem fizetett senkinek. Nincs fóruma, sem fizetési igazolásai. Én csak olyan oldalakra regizek, ahol van fórum, ott már linkelik a fizetési igazolásokat.

2010. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a fizumat utaltam át paypalre.


Mondani tudsz oldalakat ahol ki is fizetnek, mert nekem a netes melók az ideálisak.

Amúgy írhatna olyan is aki ismeri a awsurvesy-t

2010. okt. 30. 11:48
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Látom régebben kérdeztél a awsurveysről.Mi történt azóta?

Kifizettek?

2011. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajna nem fizettek kis se válasz se pénz!
2011. jún. 2. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!