Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogás.hu oldalon hol tudom...

Jófogás.hu oldalon hol tudom megnézni,hogy elfogadta e a rendelésemet a tulajdonos?

Figyelt kérdés
Illetve ,hogy nyomon tudom e azt követni,hogy már feladta e a rendelésemet

2024. júl. 4. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Már MEGTALÁLTAM szerencsére.Le kellet töltenem az alkalmazásukat és ott már van ilyenre lehetőség
2024. júl. 4. 16:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem e-mail váltásokkal beszéltétek meg az adatokat?


Nyomon követni sehogy, max. ráírsz, hogy feladta-e már...

2024. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"alkalmazásukat" homályosíts fel, mi az légy szíves.
2024. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MÁSODIK:Találtam a play áruházban egy jófogás nevű alkalmazást és ott már van olyan lehetőség hogy megnézd vásárlóként a rendeléseidet
2024. júl. 4. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szuper, jó lesz tudni, köszi.
2024. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy nem tudtam most 3 percig válaszolni,nem engedte a gép azt irta 3 percenként 1 üzenetet tudok csak írni!


ELSŐ:nem beszéltünk emailba csak megnyomtam a rendelés gombot a chomebe a jófogáson,és beirtam a szállitási és egyéb adataimat.Most meg már nem engedi a jófogás hogy beszéljek az tulajdonossal

2024. júl. 4. 16:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt irja ki: emailos megerősítésre vár
2024. júl. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:

Hogyan küldhetnék az alábbi YouTube csatorna tulajdonosának privát üzenetet (ld. alább)?

YouTube-on bejelentkezve nem tudok privát üzenetet küldeni neki... :-( Csak úgy tudok, ha valamelyik videójában a komment részbe írok, aztán vagy olvassa vagy nem...? :-(NAGYON FONTOS lenne!(remélem ez a kérdésem nem sért semmilyen szabályt, ha mégis, elnézést kérek...

Ha valaki megosztja az én telefonomra a mobilnetèt, és azon keresztül lépek be messengerbe, vagy gmail-be, akkor a telefon tulajdonosa láthatja az adataim?

Meg tudja nézni a Messenger beszélgetéseim, vagy az e-maileim? Nem találtam ilyen kérdést, és kérlek úgy válaszoljatok, hogy 33 éves nő létemre egyáltalán nem értek az ilyen hotspot és számítástechnikai dolgokhoz😊




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!