Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Biztonsági figyelmeztetés kikapcsolása W7 IE8?

Hogy tudom W7 IE8 alatt kikapcsolni a biztonsági figyelmeztetést?Már megőrjít...Pár hete állandóan előjön a figyelmeztetés,böngészés közben,hogy meg kívánom-e jeleníteni a nem biztonságos elemeket...Borzasztó idegesítő,és sehol nem találom,hol lehetne kiiktatni...Tudna nekem valaki segíteni?lőre is köszönöm!

2011. jan. 8. 23:12  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

[link]

[link]

[link]

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2011. jan. 8. 23:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez célzás,hogy váltsak böngészőt? :)Szívesen veszem a választ is,nem csak a linkeket :)

# 2/5Időpont 2011. jan. 8. 23:39 Privát üzenet

Igen,arra utaltam:)

[link]

[link]

[link]

# 3/5Időpont 2011. jan. 8. 23:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát ezek nagyon jók :)Köszönöm a szép estét,jókat mulattam a linkeken:)Bár a kérdésemre választ még nem kaptam,azért tényleg köszönöm:)Letöltöttem a böngészőket,kipróbálom őket.

# 4/5Időpont 2011. jan. 8. 23:56 Privát üzenet

én végignéztem az összes forumot, mindent vegigcsinaltam de semmi nem mukodott. főleg ez a verzio nem, amit a legtobb helyen irnak:

[link]

aztan nekem igy sikerült

vezerlopult-internet beallitasok-internet-egyeni szint-egyeb-alakalmazások és nem biztonságos fájlok futtatása-engedelyezes.

aztan h ez jot tesz e a gépnek nem tudom :)

de marha idegesito, hogy minden letoltott fájlnál rákérdez, h meg akarom e nyitni...

# 5/5Időpont 2011. júl. 14. 13:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A google adsense kifizetés előtt ellenőrzi a felhasználókat és akkor zárják ki őket, vagy közben azért figyelmeztet, ha netán érvénytelen kattintást észlel, és van e...
FaceBook üzenőfal kikapcsolása, hogyan?
Facebook chat szöveg mentésének kikapcsolása. Hogyan?
Opera böngeszö tegnap ota a google.hu oldalra adathaläsz figyelmeztetes ad. Meg a ceges gepen is. Mi lehet ennek az oka?
Operával ha a google.com -ot meg akarom nyitni ezt a feliratot kapom: Figyelmeztetés támadó oldalra. Mi történt vajon?
Bizonyos Facebook értesítők kikapcsolása. Lehetséges?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!