Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 20 másodpercenként be ugrik...

20 másodpercenként be ugrik az internet expoler reklám ablakai, már le blokkoltam, de ugyan ugy jönnek, hogy kell öket meg semmisíteni?

Figyelt kérdés

nincs vírusom, már ma 5 x ellenöriztem. 5 x frissitettem,


nem tok filmet nézni, böngészni mert felbukkan ez a szarság.


2011. jan. 22. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
meg is érdemled, amiért feletelepítesz minden szart...
2011. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Válts egy normális böngészőre.
2011. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ácsi. google crom-t használom. letöröltem az internet expolert. 2 hete ujra lett telepitve a gépem. alég van valami a gépen. a D meghajtóra pakolom a cuccokat. direkt nem pakolok a c mehajtóra hogy ne legyen baj, erre tessék. amugy elárulnátok mit csináljak?
2011. jan. 22. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:
ne telepíts fölösleges programokat
2011. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok szart tényleg töröld le, nekem is ez volt a gond
2011. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már pedig ez csak vírus lehet.Futtatni kell boot idejű keresést is vagy pedig csökkentett módban.Érdemes lefuttatni még egy-két kiegészítő védelmi szoftvert is,persze azokat is ugyanúgy.És mindent kihúzott netkábellel.pl malwarebytes,spyware terminátor,super antispyware,emsisoft,spybot,ad-aware


Mindegyiket csak keresésre telepítve és az ingyenest.Ha nem sikerül,akkor mindent le,kaspersky próbaverzió fel.Ha sikerül,akkor vissza,és fel a régi- feltehetőleg ingyenes vírusirtót.Ha nem,akkor kezdheted újra a telepítést.Bár igazság szerint jobban jársz,ha avval kezded,így sokkal több időt el fogsz cseszni,hacsak nem jársz az elején sikerrel.

2011. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legvégén a windows újratelepítésre célzok.
2011. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a Win. újratelepítése előtt!

1. ezt töltsd le.

[link]

2. Telepítsd,

3. FRISSÍTSD!

4. Internetkapcsolat bontása!

5. Rendszer-visszaállítás kikapcsolása!

6. ResTart (PC újraindítás) CSÖKKENTETT módban!

7. a Malwarebites... program indítása.

8. -TELJES Vizsgálat végrehajtása- rádiógomb bejelölése.

9. Vizsgálat gombra klikk!


10. előveszel pár üveg sört a vinyón lévő adatmennyiségtől függően, ....pár órába is telhet a víruskeresés, és írtás!

amit talál karanténba teszi, ott jó helyen van, később ha akarod onnan törölheted.

11. Ha végzett, a PC újraindítása.

12. Rendszer-visszaállítás bekapcsolása.

13. Telepített víruskergetőddel, MÉLY víruskeresés.

15. Internet kapcsolat helyreállítása.


FONTOS: a Malwarebites'AntiMalware program NEM akad össze egyik telepített víruskergetővel sem, és ezen (ingyenes)verziója NEM biztosít állandó védelmet, csak a kézi indításkor végez víruskeresést és eltávolítást. Automatikusan NEM FRISSÜL!, a kézi vinyó ellenőrzést megelőzően, FRISSÍRENED kell, a Frissítés gombra klikk.

[link]

2011. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vitális Mátyás válasza:
32%
ne használd azt a izé programot!mert csak virust - okozz! Használj Mozilla Firefox!
2011. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vitális Mátyás válasza:
vagy Google Chrome-t!
2011. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!