Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows7-ben hogy tudok...

Windows7-ben hogy tudok háttérképet beállítani?

Figyelt kérdés
Találtam jó kis képeket, de hiába kattintok a beállítás háttérként-re, nem történik semmi :( Számítástechnikai analfabéta vagyok, segítsetek !
2011. febr. 7. 11:28
 1/5 anonim válasza:

Első lépésként mentsd le a képet a számítógépedre.

Ezt úgy tudod megtenni, hogy a képre jobb egérgombon klikkelsz, majd kép mentése részre kattintasz. Ott meg tudod majd adni, hogy hová mentse.

Majd az asztalra kattintasz jobb klikkel szintén, beállítások, és azon belül kell találj olyat, hogy hol tudod beállítani, hogy milyen képet szeretnél. (sajnos nincs előttem most win7, így pontosan nem tudom)

A tallózás jelenti majd azt, hogy honnan keresse ki a képet, azaz hogy hová mentetted el.

Remélem érthető, és sikerül ez alapján. :)

2011. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rákattintasz a letöltött képre jobb egérgombal és kiválasztod,hogy beállítás asztali háttérképként.
2011. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,így nem megy neked,akkor az első válasz.
2011. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áááá, hiába, nincs ott beállítás opció. Köszi azért! Most m eg kell kérnem a férjem, pedig büszkélkedni akartam, hogy milyen ügyes vagyok :D
2011. febr. 7. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Valszeg Starter van telepítve...

Ezzel lehet: [link]

2011. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!