Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom letörölni az msn-t?

Hogy tudom letörölni az msn-t?

Figyelt kérdés

azér mert visza akkarom rakni a msn 08-at és a

vezérlőplt--->programok telepitése és törlése nincsn bent


2009. febr. 9. 18:18
 1/10 anonim válasza:
elvileg a C:\Program Files - ba megtalálod a mappáját, ha azt kitörlöd akkor jó lesz
2009. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálam is Szint ugy ez a gond, rámentem hogy program files, és ott volt hogy lives messenger törlöni próbáltam de nem engedte,kijelentkzetem belöle, még akkor sem, rámentem hogy irásvédés megszüntetése, megint megpróbáltam töröni nem engedte és magától vissza ált hogy irsávcédett legyen.
2009. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Programok eltávolítására ezt az alkalmazást használom.Nálam jól bevált.A WLM 8.5-t látja,feltételezem,hogy a 9-t is.

2009. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igy sem engedi. :( :( :(
2009. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem újra kellett telepítenem az egész rendszert hogy megszabaduljak az msn9-től. Én is mindent végigpróbáltam.
2009. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nekem nincs ben a program files be akkor hogy??

nincs valami progi??

2009. febr. 10. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
huhaa akkor lehet hogy nekem is Ujra kell telepitenem az egészet :( :( :(
2009. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok!Erre a megoldás egy SMARTY UNINSTALLER 2008 nevezetű program.A Windows összes rejtett összetevőit megjeleníti,még az update rejtett összetevőit is.Eltávolítás után még a registry-t is takarítja.A hibás telepítések is eltávolíthatók.A Live messenger is el távolítható az összetevöivel együtt.Mindenképpen olyanoknak ajánlom akik tudják mit hogyan szabad törölni,könnyen Windows telepítés lehet a vége.Sajna a progi úgy tudom nem freeware.De én ezt tudnám ajánlani én ezt használom.
2009. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hello!


Azt javaslom, hogy a program files mappában való törölgetést ne is próbáljátok. Úgy összezavarhatja a rendszert, hogy akár az adott szoftvercsaládon belül nem is tudsz majd telepíteni. De akár teljes újratelepítés is lehet belőle. Ha a Live letöltésmenedzserén belül nem tudod letörölni (én nem használom, úgyhogy nem tudom, hogy működik, az MSN-nel együtt töltötted le), akkor a Revo Uninstaller nevű programot használd.

Magyar, ingyenes és mindent megcsinál. Az érzékenységet is beállíthatod, ha pedig a törlésnél kilistázza a regisrty összetevőket, csak azokat válaszd, amik félkövéren vannak szedve (bonts ki mindent).

2009. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!


Ez a genya új msn nekem is sok fejfájást okozott...ha valaki érdekel hogy hogyan kell letörölni az újat és visszarakni a régit úgy hogy ne akarjon frissíteni az nézze emg a következő linkeket:


Törlés: [link]



frissítés kiküszöbölése: [link]



Hajrá!!!

2009. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!