Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogy tudom letörölni az msn-t?

azér mert visza akkarom rakni a msn 08-at és a

vezérlőplt--->programok telepitése és törlése nincsn bent

2009. febr. 9. 18:18  Privát üzenet  

A válaszok
elvileg a C:\Program Files - ba megtalálod a mappáját, ha azt kitörlöd akkor jó lesz

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2009. febr. 9. 18:44 Privát üzenet
nálam is Szint ugy ez a gond, rámentem hogy program files, és ott volt hogy lives messenger törlöni próbáltam de nem engedte,kijelentkzetem belöle, még akkor sem, rámentem hogy irásvédés megszüntetése, megint megpróbáltam töröni nem engedte és magától vissza ált hogy irsávcédett legyen.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2009. febr. 9. 19:05 Privát üzenet

[link]

Programok eltávolítására ezt az alkalmazást használom.Nálam jól bevált.A WLM 8.5-t látja,feltételezem,hogy a 9-t is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2009. febr. 9. 19:14 Privát üzenet
igy sem engedi. :( :( :(

# 4/10Időpont 2009. febr. 9. 21:05 Privát üzenet
Nekem újra kellett telepítenem az egész rendszert hogy megszabaduljak az msn9-től. Én is mindent végigpróbáltam.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2009. febr. 10. 09:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nekem nincs ben a program files be akkor hogy??

nincs valami progi??

# 6/10Időpont 2009. febr. 10. 13:43 Privát üzenet
huhaa akkor lehet hogy nekem is Ujra kell telepitenem az egészet :( :( :(

# 7/10Időpont 2009. febr. 10. 18:53 Privát üzenet
Sziasztok!Erre a megoldás egy SMARTY UNINSTALLER 2008 nevezetű program.A Windows összes rejtett összetevőit megjeleníti,még az update rejtett összetevőit is.Eltávolítás után még a registry-t is takarítja.A hibás telepítések is eltávolíthatók.A Live messenger is el távolítható az összetevöivel együtt.Mindenképpen olyanoknak ajánlom akik tudják mit hogyan szabad törölni,könnyen Windows telepítés lehet a vége.Sajna a progi úgy tudom nem freeware.De én ezt tudnám ajánlani én ezt használom.

# 8/10Időpont 2009. febr. 10. 22:25 Privát üzenet

Hello!

Azt javaslom, hogy a program files mappában való törölgetést ne is próbáljátok. Úgy összezavarhatja a rendszert, hogy akár az adott szoftvercsaládon belül nem is tudsz majd telepíteni. De akár teljes újratelepítés is lehet belőle. Ha a Live letöltésmenedzserén belül nem tudod letörölni (én nem használom, úgyhogy nem tudom, hogy működik, az MSN-nel együtt töltötted le), akkor a Revo Uninstaller nevű programot használd.

Magyar, ingyenes és mindent megcsinál. Az érzékenységet is beállíthatod, ha pedig a törlésnél kilistázza a regisrty összetevőket, csak azokat válaszd, amik félkövéren vannak szedve (bonts ki mindent).

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2009. febr. 16. 22:28 Privát üzenet

Üdv mindenkinek!

Ez a genya új msn nekem is sok fejfájást okozott...ha valaki érdekel hogy hogyan kell letörölni az újat és visszarakni a régit úgy hogy ne akarjon frissíteni az nézze emg a következő linkeket:

Törlés: [link]

frissítés kiküszöbölése: [link]

Hajrá!!!

# 10/10Időpont 2009. nov. 8. 16:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon hogy lehet letörölni a Profilképek nevű albumból képeket?
Hogyan tudom letörölni/elrejteni facebookrol a régebbi állapotomat, eseményeket pár kattintással?
A cacaoweb vírusos? Hogyan tudom letörölni a számítógépemról?
Hogyan tudom levenni a videom a youtubról? Nem letörölni akarom csak letiltani, hogy csak én tudjam megnézni.
Hogyan kell letörölni videót a videosmartról?
Az opera minit, hogy tudom letörölni a Nokia C3-00 telefonomról?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!