Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendelnék valamit az internetr...

Rendelnék valamit az internetről. Ide mit kell írni?

Figyelt kérdés
Van address, city, country, zip code és state. Mi az a state? Kötelező a kitöltése.
2011. febr. 25. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

a state az állam lenne, ennek csak az USA-ban van értelme. elvileg, ha országra nem az USA van kiválasztva, akkor nem kell oda semmit írni.


ha nem enged tovább a state kitöltése nélkül, akkor inkább hagyd a fenébe a dolgot, mert nem biztos, hogy megkapod.

2011. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, nem értettem, hogy miért kötelező, ha alatta az országnál kiválaszthatok bármit. Olvastam blogokat, nagyon népszerű ez az oldal, sokan szeretik (www.cerryculture.com, ez egy sminkcuccos oldal). Megpróbálom, hogy oda is a Hungaryt írom. Köszönöm a válaszod! :-)
2011. febr. 25. 23:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült regisztrálni, de meggondoltam magam, mert egy körömlakknál (és a postaköltség súlyfüggő) 10 dollár a postaköltség, szóval inkább nem rendelek. :-)
2011. febr. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!