Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-tól eltekintve melyik a...

Ncore-tól eltekintve melyik a legjobb magyar torrent oldal?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is még hogy az általatok mondott oldalon mennyi a free torrent.
2011. ápr. 25. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beload , Majomparádé .
2011. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából ncore mellé kellene még valami.Fontos szempont hogy sok ingyen torrent legyen mint pl ncore-on-(aki fent van tudja miről beszélek.)-mert a feltöltési sebességem elég gyenge.
2011. ápr. 25. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom ncore melle minek masik torrent oldal, Magyarorszagon 2 elit torrent oldal van, a bithumen, ami minosegi, gyors, "kulturalt", normalis, meg az ncore, amin sok az ingyentorrent.

A tobbi oldal kb ez a 2 oldal tartalmabol el, ugyanezek vannak fent, csak kevesebb seederrel, kevesebb free torrenttel, stb.

2011. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bebiztosítás ha az ncore-al történne valami, lenne még 1 meghívóm,na meg ego:D

Meg minek adjam csak úgy oda valakinek hogyha lehet cserélni is?:)

2011. ápr. 25. 23:01
 5/11 A kérdező kommentje:
De akkor valszeg a bithumen lesz az ami kell még nekem.
2011. ápr. 25. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a bithumen nem kell neked lassu feltoltes melle :D


Mint ahogy irtam, gyors a letoltes, de nem veletlen.

Tele van seedszerveresekkel, alapbol csak seed szerveresek tolthetnek fel, ami azt jelenti, hogy kb minden torrent 1 gbit-tel jon.

Na hogyha azt nezzuk, hogy egy torrenten 1000 seeder is van, ami tele van szerveresekkel, akkor te nem fogsz oda feltolteni.

Nincs 1 db ingyen torrent sem, csak a nagy unnepekkor szokott free leech lenni (karacsony, sajat szulinapja, es asszem ennyi).

Sokan ezert szeretik jobban az ncore-t, mert ott nincs annyi szerveres, es tele van free-vel.

2 ismerosomet is meghivtam, akiknek 1 mbit-es a feltoltese, tobb, mint 1 ev alatt sikerult az egyiknek 18 gigat feltoltenie, masiknak 7-et.

2011. ápr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát így akkor viszont valóban nem kell nekem bithumen:)
2011. ápr. 26. 18:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Statisztika alapjan amugy a 3. legjobb torrent oldala bithorlo (vagy valami mas beload, mar nemtom), es ha jol tudom ott azert mar van egy par free torrent, de ncore melle akkor is felesleges.


Ha meg tenyleg csak azert kell mas oldal, hogy nagyobb legyen az e-penis, akkor inkabb kulfoldiekben kell gondolkozni, de ha nem hasznalnad akkor tok mindegy, csak azert hulyeseg bekerulni valahova, hogy elmondhasd hogy bent vagy

2011. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ViktorSz válasza:

Ha a "free" miatt akarsz torrentezni,akkor a legjobb talán a bithorló és a gigatorrents.A gigán 3 hónapos váltásokkal van free és sima visszatöltős időszak+egy darabig a HD filmek és a kiemelt feltöltők által felrakott filmek is "ingyenesek" szoktak lenni.

Aki pedig a Bithun nem tudja tartani az arányát,az ostoba és inkább ne is torrentezzen:).

2012. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem Beload.többiről nemigen tudok mit mondani,mert azokon nem vagyok fent.
2012. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!