Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok torrentezéstől belassulhat...

Sok torrentezéstől belassulhat-e a net? (diginet, startnet)

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 11:55
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Ha nettezés közben is fut torrent kliens, akkor biztos.
2011. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egyértelmű :)

Csak ha sokat töltök le és fel, tehát az adatforgalmam túl nagy, a szolgáltató korlátozhatja e a sebességemet? Ha igen ez kb mennyi adatforgalom után fordulhat elő?

2011. máj. 19. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Krlátozhatja, de ezt tőlük kérdezd. Általában ilyen 100giga adatforgalom felett már nem szoktak szeretni.
2011. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Digi-nel semmilyen korlatozas nincs.

Volt mar olyan idoszakom, hogy 7 nap, 700 giga FELtoltes, egesz honapra bontva az adatforgalmam az 1 terat biztos elerte, de ugyanugy jott max-al.

Regen thome-nal is voltam, az ugye lassabb, szoval nem tudtam annyit letolteni, de havi 100 giga talan ott is megvolt, es nem korlatoztak.


A UPC szeret korlatozni, de valahogy az is kijatszato ha jul tudom.

De ha van nalad Digi, akkor hulyeseg nem azt valasztani

2011. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Digi nem korlátoz,ezt én is tudom tanúsítani :) Nekem tori közbe sem lassul be a net..
2011. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!