Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol érdemes blogot nyitnom, ...

Hol érdemes blogot nyitnom, ahol a véleményemet fejezhetném ki különböző dolgokkal kapcsolatban, vmint csak simán is írhatnék magamról, vagy ami éppen eszembe jut?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy szeretnék egy blogot, ahol a véleményemet fejezhetném ki különböző dolgokkal kapcsolatban, vmint csak simán is írhatnék magamról, vagy ami éppen eszembe jut... Melyik blog oldalon érdemes regisztrálnom? Vmi olyasmi kellene, ami elég kulturált hely, ahova értelmesebb emberek járnak többségiben, akik kulturáltan képesek hozzászólni a dolgokhoz... Mert, hogy őszinte legyek, már nagyon idegesítőek mindig az egyszavas, vagy olvashatatlan kommentek... :) Nem szoktam blogokat olvasni, csak akaratlanul is felmegyek néha olyan oldalra, ahol kommentek is vannak egy-egy cikkhez, stb... És bizony néha elképedek az embereken... :)
2009. márc. 21. 03:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nekem több blogom is van a [link] -on , ezen kívül a legjobb még a [link]


De létezik több száz : freeblog.hu , blog.hu , cityblog.hu


Ajánlani a blogozz.com-ot tudom , én megvagyok vele elégedve, nincsenek reklámok és villámgyors szerveren van.

2009. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!