Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SSL hiba? Mit tehetek? Nem...

SSL hiba? Mit tehetek? Nem tudok facbook-re, hotmail-re. Msn-re fellépni.

Figyelt kérdés

Kb 5-6 napja nem tudok a fent említett helyekre és még néhány helyre bejelentkezni.

Google Chrome-om van, eddig semmi gond nem volt, de most kiírja, h "A szerver biztonsági tanúsítványa még nem érvényes. (...)

Internet Explorer-en is próbáltam, de ott sem tudok sehova bejelentkezni. Mit tegyek?


2011. jún. 22. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul van beállítva a rendszeridőd.
2011. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2011. jún. 23. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
szivcsi
2011. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem is ez a problémám ha bőveben kifejtenéd hogy hogyan is kel beállítani stb... akkor nagyon hálás lennék előre is köszi :)
2011. nov. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A jobb alsó sarokban rákattintasz duplán az órára és állítsd be a rendes dátumot és időt. :)
2011. nov. 25. 07:22
 6/8 anonim válasza:
nekem be van állítva az idő és a dátum rendesen .. de már 3 napja ugyan azt adja ki és nem enged bejelentkezni több helyre sem ... mit tegyek?
2012. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tigimano válasza:
78%
Állítsd be a pontos időt! Nyomd meg a Windows gombot+R betűt! Felugrik egy kis ablak Futtatás (cmd) Kattanj az Ok-ra! Megjelenik ez az alkalmazás! A kacsacsőr (>) után írd be azt hogy: net start w32time Majd nyomj egy enter-t! Most a kacsacsőr után írd be hogy : w32tm /resync Nyomj még egy enter-t!
2012. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Legszi válasza:

A számítógép nem végezte el az újraszinkronizálást, mert nem volt használható időadat.

Ezt üzeni a rendszer, ilyenkor mit tegyek? Nem tudom frissíteni az időt, mert nem tud fellépni az internetre a frissítéshez. :/

2012. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!