Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a hálózattal vagy...

Mi történt a hálózattal vagy a routerrel, mert egyszerre teljesen megváltozott minden tulajdonság?

Figyelt kérdés
Pár napja néha elment a net, de ha lecsatlakoztam, majd vissza, nem volt semmi gondom. Most 2 órára magára hagytam a gépet és mire visszaértem, a hálózatomnak teljesen más neve volt, sőt, nem volt rajta jelszóvédelem. Majd aztán visszaváltott a régi nevére, de továbbra se kér hálózati kulcsot. Alapértelmezett kapcsolódásra volt állítva, de egyik gép sem csatlakozik most alapból és ha felmegyek a router oldalára, nem is látom, h a két gép csatlakozott volna a routerre, sőt ott a jelszót is jól látom, de a valóságban anélkül fel tudtam csatlakozni. Nagyon nem értem, mi történhetett. Kertvárosi rész és 2 hálózatot érzékeltem mindig, ami most se változott, de az enyém mintha nem az enyém lenne.
2011. jún. 26. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát mindkét gép csatlakozott netre egy jelszó nélküli hálózaton keresztül, de ha a router infoit kérem le, ott van jelszó, de a felcsatlakozott két gépet se látom :O
2011. jún. 26. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Én USB modemes mobilnetet használok, vettem új sticket és ez a konfigurálás ellenére sem volt hajlandó a saját szolgáltató hálózatán megmaradni. Állandóan Wifire akart csatlakozni, pedig ez asztali gép, nem laptop. Töröltem újratelepítettem, az sem használt. Vissza akartam vinni, közben bezárt a bolt. Ma estére végre észhez tért. Állítólag naptevékenység zavarja.
2011. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy trójai faló szórakozik veled?
2011. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!