Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam társkeresőre,...

Regisztráltam társkeresőre, de nem tudok belépni a profilomba! FONTOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelszó, minden egyezik, be is lép, de semmit nem tudok kezelni ott bent, ezt írja ki:



We sent you an email.

Please read it now to access this website.


... and as a SPECIAL OFFER


Check your email within the next 20 minutes and you'll receive a FREE 2-day PRIORITY LISTING for your profile!

Offer expires in: 18 minutes, 53 seconds

Need help?

We sent an email to : barbalindu@freemail.hu

If you want us to resend it, click here.

If there's a mistake on your email address, please type the correct email address below and we'll resend the email to that address.


De nem kapok e-mailt.


2011. júl. 10. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Freemail eléggé szar, ne is csodálkozz nem jön meg az email egy külföldi honlapról..


If there's a mistake on your email address, please type the correct email address below and we'll resend the email to that address.


Csinálj egy gmailos email címet, és írd át, majd resend.

2011. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom átírni, mert ez a felugró ablak jön be, amit imént leírtam.:( Abszolút nem tudok semmit csinálni a profilommal. Más ötlet nem lenne?:((
2011. júl. 10. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy új profilt, gmail.com -os email címmel
2011. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Regisztrálok mindenképp, de nem lehet ezt valahogy letörölni? Nem akarok kettőt, többen erre is írtak.
2011. júl. 11. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Adjál linket, utána nézek.
2011. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Juj, köszi, megtennéd?


[link]


Ez lenne, vagy a konkrét felhasználó kell?

2011. júl. 11. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!