Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az xpango.com nevű oldalon...

Az xpango.com nevű oldalon miért nem jeleníti meg a creditjeimet?

Figyelt kérdés
Regisztráltak az én ID-mel és Un-Activated Referrals-nak jelzi. Hogyan lehet Activated Referrals-á tenni?
2008. febr. 28. 14:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom,de nálam is regiztek és még csak hozzá sem adódott a creditjeimhez.humbuk ez kezdem azt hinni.
2008. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy tényleg kiküldik. Csak a Credit Details-nél azt írja, hogy akik regeltek, azok Un-Activated-ek és fogalmam sincs, hogy hogyan kell Activated-dé tenni őket.
2008. febr. 28. 19:33
 3/5 anonim válasza:
100%
Ahhoz, hogy Activated legyen, meg kell csinálni valami ajénlást (pénzért, természetesen). Egyébként szerintem ez egy hatalmas átb@aszás...Ha valaki befizetne a MusicETC-re, ne tegye. Ugyanaz,mint a Limewire, és egyben veszi le az összeget. Egy szar az egész...
2008. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az előző válaszadó vagyok. Ha valami xpnago féleséget akarsz művelni, akkor már ajánlanám a prizee-t. Kerres rá google-ban. Itt játszani kell flash játékokkal, és kapsz érte pontokat, amiket cuccokra lehet beváltani. Nincsen mindenféle telefon meg xpango-hoz hasonlóok, de legalább nem kerül pénzbe. Sajnos viszont naponta csak egyszer lehet játszani minden játékkal. De az első nap kétszer, szóval ne éjfél előtt fél perccel regisztrálj:)
2008. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen játékos az ootz.org is és magyar.:)
2009. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!