Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kész röhej. Ilyenért nem meri...

Kész röhej. Ilyenért nem meri a barátnőm megszakítani velük a kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek a volt fiúja és annak a volt csaja nem csípik őt,a srác egyszer eltűnik az életéből aztán visszajön,hogy felkavarja az életét. Mondtam a barátnőmnek,hogy szakítson meg minden kapcsolatot a sráccal. Erre azt mondta,hogy nem meri mert a srácnak van jelszó feltörő programja és tuti,hogy feltörné az msnjét ha már a volt barátnőjének a pasija facebookját feltörte,hogy megnézze miket írogatnak a csajról.Ő meg nem akar új msn-t csinálni mert sok ember van fent neki és elég macerás lenne. Szerintetek van mitől félnie? Mit lehet tenni? Erős msn-en jelszóval meglehet oldani??
2011. júl. 17. 03:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kamu dumának hangzik azért...

ill. az új msn account mi ellen védene? nem értem.

2011. júl. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi ellen.. Pedig a lány nem ír vissza a srácnak inkább szó nélkül hagyja,de mégsem meri törölni.-.-
2011. júl. 17. 06:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Blokkolni is lehet valakit, nem? Volt aki engem kiakasztott, utána nem kaptammeg az üzeneteit (ő ezt nem látta)

A törlésről kapna értesítést egyáltalán?

2011. júl. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb még mindig feltörni valaki jelszavát az az, ha ismerjük az illetőt. Szóval olyan jelszó kell, amit nem tudna kitalálni, mondjuk valami féle halandzsa összekeverve számokkal, kis és nagy betűkkel, és különböző írásjelekkel, esetleg ékezetes betűkkel.

Ezt több idő beírni, de feltörni nagyon nehéz.


Viszont nem tudom mennyire ért hozzá az illető, vannak egész más módszerek is a jelszó feltörésére... A jelszó feltörő programok amiket az interneten találni általában vírusosak is (mivel sokan keresik őket, és könnyű így vírust terjeszteni), és egy erős jelszót csak évek alatt törnek fel...

2011. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlanám ezt a jó kis jelszószéfet:

[link]

Lehet vele marhaerős jelszavakat generálni.

2011. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek bonyolítani?


Simán törli a srácot a listájáról, arról nem kap a srác értesítést, csak mindig offline látszik majd nála a csaj.

2011. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!