Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha vaterás vagy teszveszes...

Ha vaterás vagy teszveszes vásárló készpénzzel fizet és nálam veszi át az árut, akkor is levon 4/6%-ot az oldal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért fizetsz, hogy használod az oldalukat. Ők adják a lehetőséget, hogy hirdesd az árudat.
2011. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. De azt írták, hogy a két oldalon az eladott áru árából levonnak 4, a mások oldalon 6%-ot. Ha készpénzzel, személyesen történik az üzlet, és nem tudják meg, hogy eladtam, nem vonhatják le, az elméletem szerint. Ez megvalósítható?
2011. júl. 24. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha leütötték, értékelést kell csinálni, lényegtelen, hogy és hol bonyolítod le az üzletet. A vevő is csinál értékelést, hogy sikeres lett az üzlet. Nem is értem, hogy a fenébe jött ilyen gondolat az agyadba. Mert ha postázod mivel másabb? Illetve meg ne sajnáld azt a pár százalékot megérdemli, most 10ezernél az a pár száz forint kibírható.
2011. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig az eladó fizet a vaterának !!

Egyrészt a termék feltöltésért mindig,másrészt a sikeresen eladott áru után kell jutalékot fizetnie a vatera részére. A vásárlónak csak az áruért kell fizetnie,illetve a postadíjat ha nem személyes átvételű,és ezt az eladóhoz kell eljuttatnia. A vevő a vaterának nem fizet semmit.

2011. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 15:29

És ki a fene említette itt, hogy a vásárló fizet juttatás? Szerintem vegyél egy hűsítőt !!!44!!

2011. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15.21 kor írt a kérdező.. azaz : miszerinte mindkét oldalon vonnak.. 4 és 6 %-ot

Te nem olvasol ?? Azért köszi a hűsítőt,de neked sem ártana

2011. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 16:35

Neked kéne nem nekem, ezzel arra utalt, hogy Vatera/Teszevsz

világos? Én csak a buzgó kommentedre reagáltam kellőképpen

2011. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És még te oktatsz ki.
2011. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!