Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam be a netet...

Hogyan állítsam be a netet Windows újratelepítés után? Nem működik.

Figyelt kérdés

Szóval 3 órája még volt net a gépemen, most újraraktam a rendszert ( win7 et váltottam le XP re, mert lassú volt) Most nincs netem, teljesen friss xp nél hogyan álljak neki ?

DSL-360R MODEM + TP-LINK Router (WIFI hálózat van, most mobilról írok)


2011. júl. 24. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Wifire akarsz csatlakozni?
2011. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

NEM ! Hálózatra

Szóval itt a gép és ahhoz a modem meg a router, net van, de nem tudom mit kell csinálni xp ben hogy legyen ott is net vezetékről

2011. júl. 24. 21:31
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha mobillal a saját routeredre vagy kapcsolódva wifin keresztül, akkor elvileg elég, ha a router LAN portjába be van dugva egy ethernet kábel egyik vége, a te géped hálózati kártyájába pedig a másik. Lehet azonban, hogy olyan hálózati kártyád van, amihez alapból nincs driver az XP-ben, hanem neked kell feltelepíteni. Laptopod vagy asztali géped van?
2011. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
asztali, és ezen a gépen már volt xp, és net is nem is tudom valatit a csatlakozásnál kell-e létrehpzni ? vagy passz
2011. júl. 24. 21:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha a mobilodon van net, az már azt jelenti, hogy az csatlakozott a szolgáltatóhoz. Az óra mellett a két monitort ábrázoló ikonon a monitorok feketék, és piros X van mellettük?
2011. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha a mobilodon van net, az már azt jelenti, hogy az csatlakozott a szolgáltatóhoz. => JAV:

Ha a mobilodon van net, az már azt jelenti, hogy a router már csatlakozott a szolgáltatóhoz.

2011. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hamarosan meg tudom mondani ( 15 perc kb )

de ha jól tudom ha bemegyek a vezérlőpultba és ott a hálózatra, na ott nincs semmi se 2 monitor se X se "!"

semmi, fehér, üres

az óra mellett sincs semmi asszem

2011. júl. 24. 21:44
 8/18 A kérdező kommentje:
na 5 perc már csak
2011. júl. 24. 21:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Mond csak drivereket feltetted? Mert win7 "feldriverezi" magát alapból, xp-nél nem. Alaplapi, vga, lan ...ezeket feltetted?
2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

:)

a nethez amit attak CD-t nem tudom sajnos h hol van, de ha meg tudnád mondani h honnan lehet leszedni, akkor letöltöm és pendrájvról rárakom...

2011. júl. 24. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!