Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok az msn-be bejelen...

Hogyan tudok az msn-be bejelentkezni, miután megszüntettem az msn-en citromailes fiókom, és létrehoztam egy hotmail-eset?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Megszüntettem a fiókom az msn-en. Hogyan tudok az új hotmail-es fiókkal belépni? Nem tudok most így msn-ezni.
2009. ápr. 9. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az msn-ből kitörlöd, hogy ne jegyezze meg se az msn címedet, se a jelszavadat, akkor "felugrik" egy mondtat, hogy "ha még nincs hotmail-es fiókja hozzon létre újjat." Arra rákattintassz és létre tudod hozni a hotmail-es msn-edet. Ha kész, akkor azzal és az új jelszóval bejelentkezel és kész. Majd fel kell venni a partnereket.
2009. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az msn-en belül hol kell azt kitörölni?
2009. ápr. 9. 10:16
 3/5 A kérdező kommentje:

Ki is jelentkeztem az msn-ből, a hotmail-es fiókomnál mindig azt írja ki, mikor be akarok jelentkezni, hogy az email cím nem létezik, vagy a szolgáltatás nem elérhető.

Írjatok valami jó tanácsot! Fontos lenne.

2009. ápr. 9. 10:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Most már úgy néz ki, hogy fogom tudom használni, már felvettem a partnereimet a listára. Segítségedet nagyon köszönöm!
2009. ápr. 9. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A 10:16-os kommentedhez: Kiveszed a pipát a név és a jelszó megjegyzése elől. (Első válaszoló vagyok.)
2009. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!