Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogyan tudok az msn-be bejelentkezni, miután megszüntettem az msn-en citromailes fiókom, és létrehoztam egy hotmail-eset?

Segítsetek! Megszüntettem a fiókom az msn-en. Hogyan tudok az új hotmail-es fiókkal belépni? Nem tudok most így msn-ezni.

2009. ápr. 9. 09:56  Privát üzenet  

A válaszok
Ha az msn-ből kitörlöd, hogy ne jegyezze meg se az msn címedet, se a jelszavadat, akkor "felugrik" egy mondtat, hogy "ha még nincs hotmail-es fiókja hozzon létre újjat." Arra rákattintassz és létre tudod hozni a hotmail-es msn-edet. Ha kész, akkor azzal és az új jelszóval bejelentkezel és kész. Majd fel kell venni a partnereket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2009. ápr. 9. 10:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az msn-en belül hol kell azt kitörölni?

# 2/5Időpont 2009. ápr. 9. 10:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ki is jelentkeztem az msn-ből, a hotmail-es fiókomnál mindig azt írja ki, mikor be akarok jelentkezni, hogy az email cím nem létezik, vagy a szolgáltatás nem elérhető.

Írjatok valami jó tanácsot! Fontos lenne.

# 3/5Időpont 2009. ápr. 9. 10:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most már úgy néz ki, hogy fogom tudom használni, már felvettem a partnereimet a listára. Segítségedet nagyon köszönöm!

# 4/5Időpont 2009. ápr. 9. 11:02 Privát üzenet
A 10:16-os kommentedhez: Kiveszed a pipát a név és a jelszó megjegyzése elől. (Első válaszoló vagyok.)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2009. ápr. 10. 11:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Opera internetem azt írja ki, hogy telepítenem kell a cookie-kat. Hol tudom letölteni őket? Mert nem enged bejelentkezni sehova.
MSN nem hagy bejelentkezni? Ha a hibajavításra kattintok kipipál mindent a IE offine beállításain kívül? Mia teendő?
Lehet valahogy bejelentkezni két másik felhasználónak egy gépről egyszerre facebookon?
Miért van az, hogy mobilneten keresztül nem lehet bejelentkezni erre az oldalra?
Miért nem tudok bejelentkezni az msn-be?
Facebookon nem tudok lájkolni hozzá szólni se tudok és bejelentkezni is alig tudtam . Mi lehet a baj?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!