Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rögtön jelölnek, az azt...

Ha rögtön jelölnek, az azt jelenti, hogy pont ott ült az illető a gép előtt?

Figyelt kérdés
Töröltem magam a FB-ról pár hónapra. Ahogy visszaléptem, két percen belül ketten is ismerősnek jelöltek. Ez csak úgy lehet, hogy konkrétan akkor ők jelöltek, mert a visszajelentkezésem pillanatában ott voltak, vagy "visszamaradtak" a régi rendszerből?
2011. aug. 8. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha teljesen új profilt csináltál, akkor nem maradhatott vissza a rendszerből. Viszont az érdekes, hogy hogyan találtak rád pont abban a pillanatban.
2011. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül kérdezem, bizony. Egyikük azt mondta, épp fent volt, levelezett, és kapott egy értesítést, hogy én visszajelöltem. ???

Olyan lehetséges, hogy valaki fönt sincs az adott pillanatban, és bejelölést kapok tőle?


Amúgy teljesen töröltem magam, totál új a profilom. Köszi a választ, hogy nem maradhatott a régiből.

2011. aug. 8. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!